Niedawno pożegnaliśmy rok 2020, aby przywitać nowy 2021. Teraz jednak każdy wraca do tego czym się zajmował. Nie inaczej jest z nami i chcielibyśmy wam przedstawić turniej YKRE NewYear Cup!

Czym jest turniej YRKE NewYear Cup?

YRKE NewYear Cup to turniej noworoczny, którego organizatorem jest YRKE Esport. Zmagania zapewne będą widowiskowe, albowiem w cyklu biorą udział 32 formacje z naszego kraju. Warto nadmienić, iż pula nagród też jest pokaźna, ponieważ wynosi okrągły 1 tysiąc złotych. Cała kompetycja startuje już jutro 2 stycznia. Mecz otwarcia planowany jest na godzinę 20:30.

Jaki jest format rozgrywek?

Każda drużyna z danej grupy rozegra jeden mecz z rywalem, na jakiego trafiła. Oznacza to, że formacja rozegra 3 mecze w grupie. Faza grupowa będzie przebiegała w formacje Best of One (Bo1). Sugeruje to, iż rozgrywana będzie tylko jedna mapa w danym spotkaniu. Sprawa na się nie co inaczej odnośnie fazy pucharowej (playoff). Tam, albowiem wszystkie starcie będą toczyć się już w formacie Best of Three (Bo3). Inaczej do dwóch wygranych w meczu, czyli w spotkaniu rozegrane zostaną minimum 2 mapy. Faza pucharowa niesie także za sobą wielki stres, gdyż drabinka jest single elimination. Jeżeli drużyna przegra mecz w playoffach będzie to skutkowało odpadnięciem z rozgrywek. 

Kto i w jakiej grupie się znajduje?

Jak już dobrze wiecie w obsadzie mamy, aż 32 zespoły. Drużyny zostały podzielone na 8 grup po 4 formacje. Z każdej grupy są dwa miejsca premiowane awansem do zmagań pucharowych. Wiąże się za tym to, iż do playoffów awansuje 16 ekip. 

Grupy prezentują się następująco:

Grupa A:
Wredni
Vendetta Team
WKS Śląsk Wrocław Esports
Crusty Gaming

Grupa B:
Astral
GoodRaw Gaming
Velocity Gaming
Stars.GG

Grupa C:
UTPistoleros
NFWxAKSZONWAVE
MIYAGI.pro
KlanikNaLanik

Grupa D:
Rebel Crew
NNG Esport
Dot Team
Dynasty of Wolves Academy

Grupa E:
Alienz.gg
Forceful Strike
WonszeVegas
Ćmy.exe

Grupa F:
Shinobi Clan
ExistFear
Superion Gaming Academy
Exortus.PRO

Grupa G:
Esport StarVision
ex-YRKE Esport
Exiled Bears
RedLions e-Sport

Grupa H:
Aristoon E-sport
Nordis Team
Hype Esports
Veronim E-sports

Dzięki naszej redakcji będziecie mogli skutecznie śledzić na bieżąco wyniki wcześniej wspomnianej kompetycji. Śledzić możecie także na fanpage organizatorów.

Relacja https://superion.pl/yrkenewyearcup/
YRKE Cup https://www.facebook.com/YrkeCUP


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *