xMat o meczu z Superion Gaming, wywiad z kapitanem TaxiTeam.

TaxiTeam Blue awansowało do ćwierćfinału MarsoniX Cup, mała niespodzianka, dziś porozmawialiśmy o najbliższych celach TaxiTeam i nie tylko. Ćwierćfinałowe spotkanie rozegrają jutro o 19:30, drużyna xMat’a (TaxiTeam) podejmie drużynę MAT’a (Superion Gaming).

Redaktor: Cześć xMat, wyszliście z grupy MarsoniX z 2. Miejsca, jest lekki niedosyt czy może jesteście zadowoleni?

xMat: Powiem, że mieliśmy ciężką grupę, lecz jest mały niedosyt co do naszej wspólnej gry. Mogliśmy ugrać więcej rund, lecz zawiodło zgranie. Nie gramy ze sobą długo tym składem, ale na pewno przy dłuższej grze ze sobą możemy postarać się o coś więcej w kolejnych turniejach.

Redaktor: W ćwierćfinale tego turnieju będziecie mierzyć się z Superion Gaming, jakie macie nastawienie przed meczem?

xMat: Wiemy, że Superion Gaming to dobra drużyna. Postaramy się o wygranie jak największej liczby rund jak i map. Chcemy pokazać się z dobrej strony próbując z całych sił, aby wygrać.

Redaktor: Jesteś kapitanem składu Blue w Taxi Team, jak się czujesz w tej organizacji?

xMat: Tak naprawdę, jest to moją pierwsza organizacja, więc nie mogę jakoś porównać warunki do innych. Lecz na pewno jak na pierwszą organizacje dobrze się czuję, właściciel w razie problemów jest dostępny cały czas. Można polegać na tej organizacji. 

Redaktor: Ile godzin dziennie trenujecie, czy w związku z tym, że gracie aktualnie turniej to trenujecie więcej?

xMat: Trenowaliśmy sporo przed turniejem. Podczas turnieju niestety nie każdemu przypasowały daty i nie mogliśmy robić więcej treningów. Jednak staramy się trenować często.

Redaktor: Jakie macie plany na przyszłość, może udział w 35 sezonie ESEA Open, a może jakiś bootcamp?

xMat: Nie wiadomo co będzie dalej. Jeżeli będzie nam się ze sobą wspólnie dobrze grało to niewykluczone, że postaramy się o więcej niż dotychczas. Nawet bootcamp byłby możliwy.

Redaktor: Jak myślisz, jaki jest problem Polskiej sceny?

xMat: Mamy sporo dobrych polskich graczy, jednak może zawodzi ich zwątpienie, że nie wyobrażają sobie, iż mogą się dostać na sam szczyt góry sceny profesjonalnej.

Redaktor: Jakbyś mógł cofnąć czas i rozegrać jeden przegrany mecz, jaki by to był i dlaczego?

xMat: Cofnąłbym mecz z Kammp Gaming. Możliwe że na mirage poszłoby nam zdecydowanie lepiej, niż na dust2. Myśleliśmy, że dust2 to nasz dobry pick, ale zrobiliśmy tam dużo błędów, przez co przeciwnicy to wykorzystali.

Redaktor: Dziękujemy za wywiad, chcesz może dodać coś od siebie?

xMat: Również dziękuję za wywiad. Pozdrawiam cały skład TaxiTeam Blue jak i całą organizację!

 

Życzymy powodzenia w ćwierćfinale MarsoniX Cup, mamy nadzieję, ze będzie to ładne widowisko, tym wywiadem kończymy serię wywiadów z kapitanami partnerskich drużyn w MarsoniX Cup.

» fanpage TaxiTeam

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *