Wywiad ze smutnym.

Damian “smutny” Smutek to 15 letni reprezentant Reavt Army. Postanowiliśmy zaprosić go do wywiadu. Opowie m.in o ostatnich wynikach Reavt.

Redaktor: Cześć smutny. Na początku cofniemy się do przeszłości. Jaki okres w swojej karierze wspominasz najlepiej i dlaczego?
Każdy okres teamowy był dla mnie inny, lecz bardzo pozytywny. Myślę jednak, że to czas w Marsonix Red był dla mnie najbardziej pozytywny. Chociażby dlatego, że pierwszy raz widziałem się z osobami z internatu na żywo.
Redaktor: Z jaką drużyną grało ci się najlepiej?
Kolejny raz odpowiem Marsonix Red. Mieliśmy trenera co znacznie ułatwiało nam grę oraz według mnie skład był naprawdę mocny skillowo, co udowadnialiśmy w różnych kwalifikacjach, gdzie szło nam całkiem dobrze.
Redaktor: W UEC'u wyszliście z grupy nie wygrywając żadnego meczu, jakie jest wasze nastawienie przed kolejną fazą turnieju?
Daliśmy d*py i to trzeba głośno powiedzieć i może gdyby nie rezygnacja Superion Gaming to nawet nie wyszlibyśmy z grupy. Prawda też jest taka, że w mojej opini grupe mieliśmy ciężką, ale nie można sobie wszystkiego tylko tym usprawiedliwiać. W następnej fazie damy z siebie wszystko, by wyjść z tego etapu i zagrać w fazie play-off.
Redaktor: Oprócz UndergrounD eSport Cup planujecie też udział w innych turniejach?
Jak na razie oprócz uec'a nie bierzemy udziału w żadnym turnieju i aktualnie raczej nic na oku nie mamy.
Redaktor: Czym chciałbyś się zajmować po zakończeniu swojej kariery jako gracz?
Bardzo fajne pytanie! Chciałbym aby moja przygoda z tą grą jako gracz trwała jak najdłużej, ale nic nie trwa wiecznie. Szczerze nie widze się w żadnej innej roli niż gracz. Wiem chociażby, że aby być dobrym trenerem trzeba poświęcić dużo dużo czasu i to wcale nie jest tak łatwe jak sie wydaję.
Redaktor: Braliście udział w turnieju Neket Cup, administratorzy podczas turnieju zrezygnowali z turnieju. Możesz nam opowiedzieć jak to wyglądało z perspektywy gracza?
Dla mnie była to bardzo dziwna sytuacja. Podobno dwójka właścicieli tego turnieju się pokłóciła się o jakiegoś faceita i dlatego turniej legł w gruzach. Oczywiście była to mocno nie profesjonalna decyzja, ale to są w końcu amatorskie turnieje i wszystko tam się może zdarzyć
Redaktor: Jakie jest twoje największe esportowe marzenie?
Wiadomo chciałbym dojść do takiego poziomu aby zarabiać grając w tą gre, ale jest to ciężkie. Zamiast marzyć wolę sobie ustanawiać cele, a jednym z tych celi na ten rok jest zagrać na jakimś lanie.
Redaktor: Widoczne jest, że po dołączeniu do Reavt twoja forma indywidualna znacznie spadła, możesz to jakoś skomentować?
Na pewno się muszę z tym zgodzić, że moja forma poszła znacznie w dół. Niestety, ale na innych meczach np: pcw nie gram najgorzej, jednak mecze w turniejach bardzo źle mi wychodzą. Oczywiście wolałbym, aby było na odwrót.
Redaktor: Dziękujemy za wywiad. Chciałbyś może kogoś pozdrowić?
Dzięki za zaproszenie. Pozdrawiam wszystkie osoby, które dotarły do samego końca.
[sc name="reklama1"]

Z kim chcielibyście ujrzeć kolejny wywiad? Dajcie znać w komentarzu.

Fanpage smutnego: https://www.facebook.com/smutnycs-333910287402877/

Tag :

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *