Wywiad z zawodnikiem Superion Gaming!

Już dziś o 20:00 Superion Gaming po przerwie od podziemnych turniejów rozegra mecz przeciwko Sudden Death w MarsoniX Cup, z tej okazji postanowiliśmy przeprowadzić wywiad jednym z zawodników – Olafem “j0xem” Jaworskim. Dlaczego nie z kapitanem? Ponieważ z kapitanem wywiad pojawił się kilka miesięcy temu. 

 

Redaktor: Cześć j0x, już dzisiaj o 20:00 rozegracie swoje pierwsze spotkanie w MarsoniX Cup, jakie nastawienie przed meczem? Czy twoim zdaniem ten mecz będzie miał największy wpływ na rozstawienie w grupie A?

j0x: j0x: Cześć, ogólnie to nastawienie przed pierwszym meczem w MarsoniX Cup bardzo dobre, generalnie to liczymy na to że wygramy wszystkie mecze w grupie i nie patrzymy na to czy pierwszy mecz będzie najważniejszy. 

Redaktor: Kto twoim zdaniem okaże się najtrudniejszym rywalem na etapie fazy grupowej w MarsoniX Cup?

j0x: Nie znam żadnej drużyny z naszej grupy także ciężko mi to określić.

Redaktor: Jakie są twoje typy: kto wyjdzie z poszczególnych grup w MarsoniX Cup?

j0x: Według mnie to z grupy A wyjdziemy my i GoraleSport, z grupy B OX 1 E-SPORT oraz Vendetta Team, z grupy C oczywiście WonszeVegas z pierwszego miejsca oraz WszechOcean, natomiast z grupy D Kammp Gaming oraz Turbo Bears

Redaktor: Jak oceniasz swoją przemianę indywidualną w momencie pobytu w WonszeVegas, a Superion Gaming, dużo nauczyłeś się od obecnego kapitana Superion?

j0x: Dołączając do WonszyVegas nie miałem wcześniej żadnej przygody z grą drużynową, jedynie co to grałem pugi i oglądałem demka, troszkę zapoznałem się z grą drużynową pod wodzą Kamcza, a potem to już dostałem ofertę od Mata i dołączyłem do Superion, gdzie moja gra drużynowa i rozumienie gry poszło o kilka poziomów wyżej, uważam że pod skrzydłami mata stałem się znacznie lepszym graczem i z dnia na dzień widzę swój rozwój. Mateusz bardzo dobrze potrafi przekazać innym graczom swoją wiedzę, bardzo widoczny jest też progress u Lavoxa, gdzie dołączając do nas kompletnie nie wiedział nic o grze drużynowej, a teraz stał się świetnym graczem pod skrzydłami mata, znam lavoxa ponad 1.5 roku i mogę śmiało powiedzieć, że nigdy nie widziałem żeby ktoś w 2 miesiące zrobił taką wielką przemianę i z typowego pugera stał się osobą grająca pod drużynę.

Redaktor: Jakie macie cele na najbliższe trzy miesiące?

j0x: Na pewno głównym z naszych celi jest dostać się do Intermediate w ESEI, oraz uplasować się w rankingu 20 najlepszych drużyn w Polsce. Do tego jakby kilka “podziemnych” turniejów wpadło na nasze konto też by było fajnie. 

Redaktor: W przeszłości zarządzałeś hubem na faceit “Polish Master League”, jeśli nadarzyłaby się okazała chciałbyś jeszcze w przyszłości ponownie zarządzać hubem na FACEIT czy jednak przy dużej intensywności treningów, turniejów nie znalazłbyś czasu?

j0x: To prawda, byłem na kilku hubach adminach takich jak Polish Pro League czy też Polska Liga Cs:go, oraz byłem przez chwilę współzałożycielem PMLa. Jeśli mam być szczery to aktualnie nie podjął bym się tworzenia znowu Huba na faceicie, ale może kiedyś na jakiegoś adminka w pplu czy coś mógłbym wpaść :D. 

Redaktor: Jeśli mógłbyś cofnąć czas i ponownie rozegrać dany mecz, który by to był i dlaczego?

j0x: Na pewno byłby to finał na pryma sort w Szirtbox & KXN Cup, gdzie przez parę dni mieliśmy tragiczny okres i graliśmy najgorszego csa w historii Superion, jestem przekonany jak nawet dzisiaj byśmy zagrali ten sam mecz to byśmy go wygrali gładko 2:0.

Redaktor: Po kilkutygodniowej przerwie od Polskich turniejów wracacie na Polską ziemię rozegrać MarsoniX Cup oraz Molotov Cup, jakie macie cele na te dwa turnieje?

j0x: Oczywiście że celujemy w wygraną w obu turniejach, przerwa od “podziemnych” turniejów nam dużo dała i staliśmy się przez ten czas znacznie lepszą drużyną i jestem przekonany że wygramy oba turnieje.

Redaktor: Dziękujemy za wywiad, życzymy powodzenia w dzisiejszych meczach, chcesz może jeszcze kogoś pozdrowić?

j0x: Dziękuje również, pozdrawiam Murcix z ekipy oraz Sadocha. 

 

» Fanpage zawodnika
» Fanpage Superion Gaming

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *