Wywiad z Danielem “D4NI3L” Ostafinem.

Postanowiliśmy opublikować wywiad z Danielem “D4NI3L” Ostafinem troszkę wcześniej niż planowaliśmy. Napiszcie w komentarzach kogo chcecie następnego, a my spróbujemy z nim przeprowadzić wywiad.

Redaktor: Cześć D4NI3L, na początek może pytanie dotyczące New Age. Na początku Marca mogliśmy przeczytać o powrocie na podziemną scenę. Jak oceniasz aktualny skład, jakie macie cele na najbliższe kilka miesięcy? 

Cześć, skład oceniam na plus, wszyscy razem znaliśmy się wcześniej, więc nie ma takiej dużej szansy na rozpad składu co w przypadku ludzi, którzy dopiero zaczynają wspólną grę. Obecnie skupiamy się na treningu, drobnych turniejach i jeszcze większym zgraniu.
Nasza ekipa składa się z młodych mniej doświadczonych graczy typu NEEX czy FOr1St, lecz chłopaki mają wielki potencjał do gierki i rozwijają się coraz bardziej z każdym dniem. Są także bardziej doświadczeni w grze np. Dev czy ja, staramy się uzupełniać nawzajem i wspierać gdy komuś spada forma. Niedawno dołączył do nas DeMeK, który jest świeżakiem w podziemiu, lecz szybko się zaklimatyzował w drużynie i nie odstaje w pojedynkach. Stawiamy sobię coraz większe cele i mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się osiągnąć podium w jakimś turnieju typu LAN, oraz wygrać kilka turniejów online 🙂

Redaktor: Nie tylko z bycia graczem New Age ludzie Cie znają, gdyż również streamujesz. Mam jednak wrażenie, że streamy od jakiegoś czasu pojawiają się rzadko i nie regularnie. Czy masz zamiar powrócić do częstego transmitowania swojej rozgrywki?

Aktualnie nie streamuje, ponieważ nie pozwala mi na to internet. Może w przyszłości wrócę do strumyków, lecz narazie skupiam się na grze.

Redaktor: Doszły mnie słuchy, iż mówiłeś kiedyś że po zakończeniu przygody gracza chciałbyś zostać trenerem jakieś drużyny. Czy dalej to deklarujesz?

Tak, grając w Counter Strike’a drużynowo nauczyłem się całkiem sporo. Chciałbym przekazać wiedzę i doświadczeine dalej, aby inni również na tym korzystali. Mam takie plany, jednakże przynajmniej teraz nie mam zamiaru kończyć roli gracza 😀

Redaktor: Czy masz jakieś marzenie związane z podziemną Polską sceną CS:GO?

Każdy ma jakieś marzenia, jedni większe, drudzy mniejsze. Moim marzeniem jest mieć zespół na dobre i na złe, wygrywać turnieje, no i jak chyba każdy chciałbym z gry czerpać dochód.

Redaktor: Wymień swój “Dreamteam” złożony z zawodników polskiego podziemia.

KondziQ, N0wak, Virtual, Meightchu, Młody

Redaktor: Kiedy doczekamy się waszego pierwszego oficjalnego meczu z komentarzem?

3-4 Kwietnia zagramy kwalifikacje do ligi Polish Five League, mam nadzieję że wpadniecie pooglądać.

Redaktor: Jakie jest twoje największe esportowe marzenie niezwiązane z podziemną sceną?

Tak jak w przypadku podziemnego marzenia, chciałbym być w czołowym zespole z ” Topki” i odnosić sukcesy w Csie, a także czerpać z tego korzyść materialną.

Redaktor: W przeszłości reprezentowałeś barwy Armitra e-sport, jak wspominasz tamten czas?

Armitrę uważam za jeden z większych moich niewypałów, były obietnice – zabrakło ich spełnienia. Z Armitry przeszliśmy do MarsoniX, organizacja zaskoczyła mnie pozytywnie, ponieważ mieliśmy wsparcie na każdym kroku. Słyszałem dużo złych opinii na jej temat, ale szczerze mogę ją polecić.

Redaktor: Kto twoim zdaniem prezentuje najwyższy poziom w Polskim podziemiu?

Według mnie jest kilka ciekawych drużyn, ale w mojej opinii to Feel Our Skill jest tym top 1, lecz POLTeam też nie odstaje jakoś drastycznie.

Redaktor: Dziękujemy za wywiad. Chcesz kogoś pozdrowić, a może masz coś do dodania?

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim osobom, które wspierały i dale jwspierają “Nowy wiek”. Jednych wspominam lepiej, drugich gorzej ,ale dzięki wam się rozwinąłem z tą drużyną. Wielkie dzięki! #EZ4NEWAGE
Pozdrawiam wszystkich ludzi, których poznałem w przez te 2 lata pobytu w podziemiu, a także Filipa! Pozdro mordy!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *