Wywiad z CEO Vesa Team!

Xavedd czyli założyciel i aktualny właściciel Vesa Team, oprócz tego w wolnym czasie zajmuje się graniem w cs’a pod barwami różnych mixów w różnych turniejach. W przyszłości planuje zostać komentatorem, można powiedzieć, że człowiek orkiestra.

 

Redaktor — Cześć xavedeuy, na swoim fanpage’u kilka dni temu umieściłeś posta, że czekasz na overlay od pewnego grafika i zaczynasz komentować, możesz nam zdradzić jakie turnieje będziesz komentował w niedalekiej przyszłości, a może post był tzw. “baitem”?
xavedd Dzień dobry witam wszystkich w mojej kuchni. Ostatni post nie był baitem. Oczywiście wiadomo, że każdy kto śledzi mój fanpage wie, że co chwilę daje ciężkie do zrozumienia posty. Tak, czekam na overlay od grafika ponieważ w jakimś stopniu chcę zacząć komentować niższe turnieje CS:GO. Ostatnio wraz z kolegą spróbowałem skomentować jeden z meczów SML i w miarę nam się to spodobało. Nie chcę mówić w tym momencie jakie turnieje będę komentował, ponieważ wszystko jest nie pewne.

Redaktor — Czy myślałeś, żeby kiedyś znaleźć drużynę/organizację dla swojego mixu, w którym występujesz?
xavedd Jestem graczem który co chwilę gra w różnych mixach, przeważnie gram z kolegami lub po prostu stand-inuje w jakiejś drużynie. Na chwilę obecną nie mam żadnej stałej “drużyny” i nie chcę po jednym udanym turnieju szukać organizacji dla mojej drużyny. 

Redaktor — Jesteś również CEO Vesa Team, jak możesz ocenić rozwój organizacji od czasu nowego składu, czy myślisz, że dzięki nowemu składu jesteście traktowani lepiej w polskim podziemiu, czy nic to kompletnie nie zmienia?
xavedd Odkąd przyjęliśmy nasz nowy skład do dywizji CS:GO trochę się zmieniło. Jest do dla nas lekki “test”, ponieważ jeszcze nigdy nikt w podziemiu nie miał międzynarodowej drużyny. Na pewno poszliśmy do przodu bo jesteśmy uzbrojeni w nowe możliwości i zrobiliśmy lekki krok w tył, aby zrobić wielki krok w przód. Myślę, że dzięki nowemu składu niektóre osoby się nami zaciekawiły oraz niektórzy nie wzięli naszego składu na poważnie i pomyśleli, że to jeden wielki bait.

Redaktor — Kto twoim zdaniem jest najbardziej utalentowanym młodym zawodnikiem w Polsce?
xavedd W Polsce jeden z lepszych, młodych zawodników jest bez dwóch zdań F1KU. Pomimo tak młodego wieku, gra na najwyższym poziomie i nie odstaje od reszty. Oczywiście nadal TOP 1 pozostaje B1EN1U

Redaktor — Który organizator turniejów wg. Ciebie jest najlepszy w Polskim Podziemiu i dlaczego?
xavedd Jak tak patrzę i śledzę podziemne turnieje to ciężko powiedzieć, wszystkie wykazują się nowymi pomysłami.  Akurat najbardziej poukładanym i zorganizowanym turniejem wydaje się być EZLeague.pl.

Redaktor — Jak wyglądałby twój Polski “Dream Team”?
xavedd Nigdy nie myślałem nad moim dreamteamem, lecz jeśli musiałabym taki wybrać to bym wybrał następujących zawodników: Snax, Innocent, Furlan, GruBy, PAGO.

Redaktor — Co zrobisz po zakończeniu “kariery” jako gracz CS’a, może zostaniesz trenerem, albo komentatorem na pełny etat?
xavedd Aktualnie nie myślę, co się stanie gdy zakończę moją grę jako gracz w CS’a. Żyję chwilą i co chwilę staram się podejmować nowych wyzwań. Raz będę grał, raz będę trenował czy też komentował. 

Redaktor — Czy VALORANT ma szansę na przebicie CS:GO?
xavedd Moim skromnym zdaniem Valorant nie jest grą która ma szansę na przebicie CS:GO w esporcie, ponieważ są to dwie różne gry które bardzo się od siebie różnią także porównać te gry do siebie również się nie da.

Redaktor — Dziękujemy za wywiad, może chcesz jeszcze kogoś pozdrowić lub coś dodać?
xavedd — Dziękuję za wywiad, nie będę nikogo pozdrawiał ponieważ nikt mnie nie lubi.

» fanpage Xaved’a

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *