Wywiad z CEO Kammp Gaming!

Dziś o 20:00 Kammp Gaming podejmie TaxiTeam Blue, będzie to drugi mecz dla Kammp Gaming w ramach MarsoniX Cup, a dla TaxiTeam trzeci, co oznacza, jeśli Kammp Gaming wyjdzie zwycięsko z tego spotkania będzie miało szanse na objęcie pierwszego miejsca w grupie. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z CEO Kammp Gaming – Grudką. Niektóre pytania mogą dotyczyć meczy, które Kammp Gaming już rozegrało np. z ex-Turbo Bears.

 

Redaktor: Cześć Grudka, na początek może trochę o MarsoniX Cup, swój pierwszy mecz gracie na Turbo Bears, już wcześniej mierzyliście się z tą drużyną, jak oceniacie przygotowanie do tego meczu względem ostatniego meczu z tą drużyną, dużo się zmieniło?

Grudka: Nasz ostatni mecz, który odbył się niedawno przegraliśmy. Był to bardzo bliski mecz, ale nie skupiamy się na starych spotkaniach, oczywiście wyciągnęliśmy wnioski lecz mamy odświeżony skład, który jest gotowy na takie widowisko i myślę że jutro czeka nas dobry mecz.

Redaktor: Który mecz w waszej grupie będzie najtrudniejszy, który może mieć duży wpływ na ostatecznie rozstawienie grupy D?

Grudka: Osobiście myślę że każdy mecz będzie trudny i wymagający, do każdego podchodzimy z pokorą i próbujemy pokazać to co przygotowaliśmy. Myślę że najważniejszy mecz jest pierwszy zawsze na turnieju bo on może dać tego przysłowiowego kopa z którym możemy wystartować w grupie.

Redaktor: Jeśli mógłbyś cofnąć czas i dywizja CS:GO mogłaby rozegrać ponownie przegrane spotkanie jakie by to było i dlaczego?

Grudka: Myślę że nie ma takiego meczu o który mam pretensje do mojego składu, jeśli przegraliśmy jakiś mecz to zasłużenie bo widocznie nie byliśmy przygotowani lub czegoś zabrakło. Osobiście uważam że musimy patrzeć przed siebie oglądając się tylko czasami na naszą historię by nie popełnić żadnego innego błędu który już nam się przytrafił.

Redaktor: Jakie drużyny z grup na MarsoniX Cup awansują do fazy pucharowej?

Grudka: Myślę, że z grupy A w fazie pucharowej zobaczymy na pewno drużyna Superion Gaming z która mamy bardzo dobre relacje, a co do drugiej drużyny to myślę o wybraniu Exiled albo Sudden deatch. Co do grupy B stawiam na Vendetta Team i OX1. Grupa C to Wonszevegas i 73ven. A co do naszej grupy to kibicuje oczywiście swojej drużynie dlatego powiem Kammp Gaming i Turbo bears lub Marsonix.

Redaktor: Ile dziennie trenuje dywizja CS:GO, w związku z udziałem w MarsoniX Cup trenujecie więcej czy nie ma to znaczenia?

Grudka: Tak jak mówiłem podchodzimy poważnie do każdego meczu, trenujemy tyle samo lecz przed każdym meczem analizujemy grę przeciwników na których przyszło nam grać. Nie zwiększamy czasu treningu ponieważ jeden z naszych graczy pisze obecnie matury więc GL HF eskii na de_matura. 

Redaktor: My również życzymy powodzenia. Jakie macie plany na najbliższą przyszłość?

Grudka: Zostaliśmy zaproszeni do Złoto Cup gdzie pojawimy się głównym składem i akademią która się w ostatnich dniach zawiązała. Chcę tutaj sprzedać takiego małego spojlera za tydzień Kammp Gaming ogłosi swoje 2 nowe dywizję Cs go.

Redaktor: Planujecie wziąć udział w 35 sezonie ESEA Open czy jak na razie to daleka sprawa?

Grudka: Tak mamy plan pojawić się w 35 sezonie z uwagi na to że gracze bardzo dobrze grają i komunikacja w zespole jest znakomita.

Redaktor: Dziękujemy za wywiad, życzymy powodzenia w najbliższych meczach, chcesz może jeszcze kogoś pozdrowić?

Grudka: Serdecznie dziękuje za możliwość wywiadu i zaproszenie mojej osoby. Zapraszam każdego na nasze social media na facebooku i instagramie jak również na Twitch Grudka_1. A co do pozdrowień to całą rodzinkę Kammp Gaming i naszych wspaniałych fanów.

 

» linki:

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *