Wywiad z BojdekxGame.

Ice Warriors Esports rozpoczęło nowy projekt, a bardziej serię wywiadów z ważnymi osobami w ich dywizji FIFA 20 WK, od zawodników po osoby w zarządzie, dwa dni temu przeprowadzili wywiad z zarządcą klubu FIFA 20 WK, przed wami wywiad z Karolem “BojdekxGame” Bojdo.  Cały wywiad przeprowadziło Ice Warriors Esports, my jedynie go udostępniamy. 

Ice Warriors Esports — Jakie jest twoje najlepsze wspomnienie z klubem #ICEWE z dotychczasowej współpracy?
BojdekxGame — Każdy dzień jest dla mnie wspomnieniem są gorsze i lepsze dni ale z każdego staram się wyciągnąć lekcje i każdy dzień będzie zapamiętany.

Ice Warriors Esports — Czy osobiście masz jakiś wzór, który naśladujesz na polskiej scenie #WK, czy może też ktoś z zagranicy?
BojdekxGame — Zawsze staram się obierać swoją ścieżkę, czy to w życiu prywatnym czy też tutaj na wirtualnych boiskach i nie naśladuje nikogo – jestem sobą.

Ice Warriors Esports — Zostałeś wzięty pod uwagę do bycia w zarządzie klubu. Wiesz może dlaczego? Jakie masz plany i cele drużynowe?
BojdekxGame — Dlaczego trafiłem do zarządu? Ciężko stwierdzić myślę że skoro jestem dość długo już w klubie, praktycznie od samego początku zawsze miałem swoje zdanie na temat naszej gry i podpowiadałem jakieś sugestie czy wskazówki, dlatego myślę że dzięki temu zostałem wzięty pod uwagę.

Ice Warriors Esports — Z kim w klubie najlepiej ci się współpracowało do dnia dzisiejszego w #ICE?
BojdekxGame — Nie mam tutaj swojego faworyta każdego traktuje jednakowo z każdym z zawodników miałem przyjemność współpracować i wiadomo są wzloty i upadki raz jest po naszej myśli a raz nie, ogólnie mówiąc z każdym współpraca mi się podoba jesteśmy jednością. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego.

Ice Warriors Esports — Będą jakieś zmiany klubowe? Jest jakiś nacisk na daną rzecz, rozwój klubu? Może zdradisz jakiś ułamek tajemnicy, który znajduje się w środku klubu na obecny czas?
BojdekxGame — Zmiany oczywiście że będą z tego co mogę powiedzieć to napewno odnosić będziemy się do ostatniego sezonu w #PLWK, popełniliśmy sporo błędów i staramy się je naprawić między innymi wyjściowa 11 do tej pory były roszady z meczu na mecz, inny skład. Nie zawsze te zmiany były dobre, ten co miał formę i grał dobrze był zastąpiony przez zmiennika który nie miał najlepszej formy. Od teraz się to zmieni zostanie ustalona stała 11 i każdy kto będzie chciał grać w tej drużynie będzie musiał powalczyć i pokazać się z dobrej strony. Drugą rzeczą jest ustalenie wspólnie taktyki i musimy zacząć jednakowo myśleć grać to co założyliśmy bo dotychczas każdy jak by miał inną wizję na grę i każdy grał co innego i zamiast to rywala zaskoczyć to sami siebie zaskoczyliśmy hehe.

Ice Warriors Esports — Czego brakuje ci na polskiej scenie wirtualnych klubów?
BojdekxGame — Trudno powiedzieć bo naprawdę mamy dużo na scenie wk, czy to ciekawe ligi jest naprawdę dużo zespołów i oprawa graficzna czy nawet komentator, ale w sumie jest coś co chciałbym zobaczyć a mianowicie wartość klubu zawodników, może jakieś okno transferowe z wirtualną waluta może było by ciekawiej.

Ice Warriors Esports — Mimo porażek w Polska Liga Wirtualnych Klubów w zeszłym skończonym już jak wiemy sezonie na ostatnim miejscu, jak odbiło się to na klubie i zawodnikach? Trener/kapitan robi jakieś postępy związane z kadrą zespołu? Jak wygląda obecna sytuacja w klubie i czego możemy się spodziewać w nowym sezonie?
BojdekxGame — Zaczynając przygodę w #PLWK nikt nie mówił że będzie łatwo, zdawaliśmy sobie sprawę z tego że możemy dostać ostre lanie i w sumie tak właśnie się stało ale mamy przynajmniej z czego wyciągać wnioski. Wiemy co poprawić w naszej grze i na pewno będziemy walczyć o to by wrócić do #PLWK i pokazać jeszcze pazur, najważniejsze jest to, że klub, zawodnicy nie załamali się po tej porażce. Chcemy grać wspólnie dalej, chcemy się rozwijać i poprawić grę.

Ice Warriors Esports — Jakaś główna liga, w jakiej #wojownicy będą występować? Jest już coś wiadomo na ten moment? Jakiś cel co do nowego sezonu?
BojdekxGame — Z tego co mi wiadomo to główna liga to FVPA Poland, gdzie będziemy walczyć o najwyższe cele. Mamy pomysł na jeszcze jedna ligę, być może zagraniczna tylko pod trening i dla rezerw aby mogli się też pokazać, lecz to nic pewnego.

Ice Warriors Esports — Czy oprócz #Fify, grasz w inne gry? Jak tak to jakie? I czy śledzisz poczynania chłopaków z dywizji CounterStrike z Waszej organizacji?
BojdekxGame — Oprócz Fify gram jeszcze obecnie w CallOfDuty i Apex‘a, czy śledzę poczynania chłopaków od #CS? Nie bardzo, nie interesuje się ta gra na tyle aby śledzić wyniki itp, jeżeli jakiś post się nawinie związany z Cs to oczywiście przeczytam i staram się zostawić tego lajka czy skomentować ale nie siedzę i nie szukam co i jak.

Ice Warriors Esports — Dziękujemy.
BojdekxGame — Dzięki również.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *