WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI!

Od dnia 2 stycznia 2019 czyli od założenia nieprzerwanie nawiązujemy nowe współpracy i piszemy stale artykule o naszych partnerów. Być może długi staż na “scenie” to powód, aby nam zaufać i nawiązać z nami medialną współpracę. Poniżej znajduje się nasza oferta, wymagania. Nie będziemy przyjmować propozycji współpracy, jeśli organizacja nie posiada własnego logo, tzn. logo, którym się posługuje jest lekko zmienione z szablonu. Ponadto pod uwagę brane są takie rzeczy jak prowadzenie mediów społecznościowych, wypowiedzi, opinia innych użytkowników, poziom graficzny, poziom graczy, ilość dywizji. W niektórych przypadkach możemy poprosić o zrzut ekranu statystyk z np. ostatnich 30 dni w celu weryfikacji czy polubienia/zasięgi są prawdziwe, czy zakupione.

 

UWAGA: Jeśli drużyna nie będzie aktywna na fanpage przez 1 miesiąc współpraca może zostać zawieszona, w przyszłości za porozumieniem może zostać odwieszona.

UWAGA: Jeśli organizator turniejów/lig nie będzie aktywny na fanpage przez 4 miesiące współpraca zostaje zawieszona, jeśli organizator po 5 miesiącach będzie chciał organizować turniej i będzie potrzebował wsparcia medialnego takie wsparcie medialne udzielimy na starych warunkach.

WYMAGANIA

 • widoczne logo na bannerze
 • oznaczanie w postach (nie wymagane, jeśli będziemy informowani o nowych postach)
 • udostępnianie postów rekrutacyjnych
 • [X] minimum 100 polubień

[X] – wymaganie, które nie jest wymagane, jeśli organizacja/drużyna/turniej jest prowadzona w sposób właściwy/profesjonalny np. wygląd socialmediów, dobra opinia itd, zakupione logo czy też dobry kontakt.

Uwaga: W niektórych przypadkach nasi partnerzy nie muszą posiadać logo w bannerze, są to tzw. dogadane przypadki, jeśli usuniesz logo bez poinformowania nas lub wynegocjowania nowych warunków współpraca może zawieszona.

Logo bez tła znajdziesz pod tym linkiem.

OFERTA

 • post o współpracy
 • pisanie artykułów, które udostępniane są na naszym fanpage, instagram oraz w grupie
 • możliwy udział w Szybkiej Dwudziestce
  (więcej informacji tutaj)
 • wywiady
 • serwer teamspeak3
 • udostępnianie konkursów
 • jeśli artykuł dotyczy np. ESEA Open to w artykule będzie znajdował się odnośnik do fanpage partnera, o ile była mowa o nim w artykule.
 • grupa messenger, w celu lepszej komunikacji
 • grupa facebook, można tam udostępniać swoje posty
 • w niektórych edycjach SUPERION CUP jest rabat dla partnerów
 • logo z odnośnikiem w zakładce partnerzy
 • relacje z turniejów/lig pod warunkiem, że będziemy otrzymywać na bieżąco informacje o turnieju

Spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany współpracą z nami? Napisz na nasz fanpage – https://facebook.com/superionpl, do trzech dni powinieneś dostać odpowiedź zwrotną. Ponadto podania przyjmujemy również drogą mailową: kontakt@superion.pl. Jeśli masz ofertę biznesową skorzystaj z maila.

Jeśli twoja propozycja została odrzucona możesz spróbować napisać ponownie za minimum 14 dni pod warunkiem, że zostały wykonane nasze zalecenia czy prośby.
Jeśli nie posiadasz z nami partnerstwa nadal możesz udostępniać swoje posty w naszej grupie na facebook’u, byle nie zawierały treści rasistowskich czy pornograficznych, dołącz do grupy klikając w poniższy przycisk.

Jeśli właściciel bądź też osoba reprezentująca daną drużynę/dany turniej będzie się zachowywać niekulturalnie w socialmediach czy też na naszej grupie na messengerze, będzie łamać zasady to drużyna/turniej może zostać wyrzucony z grupy na messengerze bądź nawet z programu partnerskiego.

Dołączenie do grupy na messengerze nie jest obowiązkowe, ale polepsza to kontakt pomiędzy partnerami, a redaktorami. Niestety nie każdemu idzie dogodzić, więc musiał powstać poniższy regulamin grupy. W takowej grupie możecie udostępniać swoje posty czy konkursy, ponadto możecie ze sobą nawzajem współpracować, jest to taka grupa, która ma zintegrować wszystkich partnerów.

REGULAMIN GRUPY MESSENGER

 1. Zakaz dodawania osób bez zgody administratora.
 2. W grupie mogą być maksymalnie trzy osoby reprezentujące daną drużynę.
 3. W grupie nie może być osób, które nie są związane partnerstwem z naszą marką bądź nie są redaktorami strony.
 4. Zakaz obrażania jakichkolwiek drużyn, turniejów. Jeśli chcecie wyrazić opinię, wyraźcie ją w sposób kulturalny. 
 5. Zakaz oszukiwania innych partnerów np. wysyłanie linku, który np. zhakuje ci konto PayPal itp, = wyrzucenie z programu partnerskiego
 6. Zakaz udostępniania postów W CELU PROMOCJI, jeśli nie posiada się aktywnej współpracy z naszym portalem.
 7. Regulamin może być aktualizowany.

KONTAKT:
kontakt@superion.pl

fb.com/superionpl