Turbo Bears organizuje turniej Turbo Cup!

 

Kilka godzin temu na oficjalnym fanpage’u Turbo Bears pojawił się post, z którego dowiedzieliśmy się bardzo ciekawej rzeczy. Otóż Turbo Bears ogłosiło zorganizowanie turnieju o nazwie Turbo Cup. Skoro poznaliśmy nazwę turnieju, to pora powiedzieć o nim parę słów. Turniej rozpocznie się 11 Maja, a wpisowe wynosi zaledwie 20 PLN. Mecze odbędą się na prywatnych serwerach z ebotem. Warto dodać, że wszystkie spotkania fazy pucharowej będą transmitowane, jednak do tej pory nie poznaliśmy jeszcze kto będzie komentował.

System rozgrywek wygląda następująco: zobaczymy 4 grupy, po 8 drużyn w każdej. Ze wszystkich grup zespoły, które zajmą pierwsze miejsce bezpośrednio awansują do fazy play-off, natomiast drużyny, które zajmą 2-3 miejsce będą walczyć o wejście do ćwierćfinałów. Ćwierćfinał oraz półfinał odbędą się w systemie BO3, natomiast wielki finał rozegrany zostanie w systemie BO5.

W tej edycji pula nagród wyniesie 550 PLN. Za pierwsze miejsce zwycięzca otrzyma 300 PLN oraz 5x podkładka Liocat 606. Dodatkowo zespół otrzyma darmowy slot na kolejną edycję rozgrywek. Za drugie miejsce drużyna zgarnie 150 PLN, a także 5x podkładka Liocat 306. Jednak za ostatnie miejsce drużyna otrzyma tylko 100 PLN. Zapraszamy bardzo serdecznie do brania udziału w turnieju od Turbo Bears, gdyż ewidentnie jest warto! Zapisać swoją drużynę można poprzez podany z boku formularz: https://docs.google.com/forms/d/1qpcpqJs7xTJDWIlnKGFJ0jociEKU83GXrDKrIwNV7Cg/viewform

 

Śledź Turbo Bears na ich oficjalnym fanpage’u!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *