Superion Cup III zakończony.

Wczoraj o godzinie 20:30 odbył się ostatni mecz w trzecim sezonie Superion Cup, był to mecz o 3. miejsce, gdzie Iltron podejmowało TouchGG. Ostatecznie to Iltron wygrało spotkanie wynikiem 2:0 w mapach, mecz był bardzo ekscytujący. Osoby, które nie oglądały tego spotkania powinny żałować. 

Kilka godzin temu ogłoszono MVP turnieju. Nagrodę tą otrzymał zawodnik Dziąsełka by Turbo Bears, a dokładniej Oliwier “sw1z” Janus. Jego statystyki z turnieju są naprawdę imponujące. Drugim najlepszym zawodnikiem turnieju został Gabriel “Sm0Ke” Wanowicz z ex-Satari, którego K.D Ratio wyniosło 1.36.

Oprócz tego Oliwier “sw1z” Janusz zanotował najwyższą ilość fragów w regulaminowym czasie gry (maksymalnie 30 rund), rekord wynosi 38, rekord ten miał miejsce na drugiej mapie półfinału (16:14 vs. Iltron). Co ciekawe, blisko pobicia tego rekordu był zawodnik Iltron – Rafał “Remi” Waligóra, który zabijał 37 razy w meczu z StrikeZone (przegrana 14:16).

 

W wielkim finale ex-Satari wygrało z Dziąsełka by Turbo Bears 3:0 w mapach, gratulujemy! Wygrany zgarnął 160 zł, 25% rabatu na koszulki, slota w następnym sezonie. Przegrany natomiast musi się zadowolić 60 zł, 15% rabatem na koszulki oraz zniżką 50% do następnego sezonu.
ex-Satari 3:0 Dziaselka by Turbo Bears

Nuke 16:12
Train 16:9
Vertigo 16:11

Iltron Esport ostatecznie plasuje się na ostatnim miejscu podium! Wygrany zgarnął 40 zł, przegrany natomiast musi się zadowolić zniżką 25% do następnego sezonu.
Iltron 2:0 TouchGG
Train 16:11

Nuke 16:11

MVP Turnieju wg. społeczności – głosowanie już trwa!

Głosowanie będzie trwało do końca 30 maja 2020 roku, głosować może każdy, oddawać głosy można w relacji z turnieju – https://superion.pl/3-sezon/

Przez następne dni dużo ciekawych postów i nie tylko na fanpage’u Superion Cup.
Przez następne dni będziemy na naszym kanale YouTube publikować powtórki meczów oraz wkrótce pojawią się najlepsze zagrania fazy pucharowej. Oprócz tego na fanpage’u Superion Cup będziecie mogli zobaczyć różne statystyki graczy, rekordy i nie tylko.

Kolejny sezon: jakie plany, kiedy się odbędzie?

Nie podamy dokładnej daty, czy dokładnego tygodnia. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to taki, że 4 sezon pojawi się za kilka miesięcy. Nie wykluczone nawet, że w turnieju zobaczymy 32 drużyny. Być może, nie które drużyny z naszego podwórka otrzymają zaproszenie. 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *