Superion Cup III: ex-Satari, TouchGG oraz Sative z awansem do fazy playoff.

Nie wszystkie mecze w fazie grupowej Superion Cup zostały rozegrane, ale już wiemy kto z poszczególnych grup jest na dobrej drodze, aby awansować do ćwierćfinałów, a kto już awansował. Dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się spotkanie Superion Gaming vs. Kammp Gaming, wygrany tego spotkania zagra w ćwierćfinale na drugie miejsce z grupy C. 

Grupa A

Sative już w ćwierćfinale

Sative już w sobotę zapewniło sobie awans wygrywając z Risk Team. W ćwierćfinale zagrają na zespół z 2. miejsca grupy D. Sative to drugi zespół w turnieju, który ani razu nie przełożył swojego spotkania, pierwszym jest Satari, które też zagra w ćwierćfinale. 

Sative 16:6 NewAge

To mecz pierwszej kolejki grupy A, odbył się na mapie de_train. Do przerwy widniał jednostronny wynik, lecz NewAge próbowało się obudzić po stronie broniącej i po części im się to udało, gdyż wynik mógł się skończyć zwycięstwem Sative do 2, 3.

Sative 16:12 Risk Team

Ten mecz już bardziej wyrównany. Sative rozpoczynało po stronie terrorystów na mapie de_train. Ostatecznie po pierwszej połowie to Risk Team prowadziło, co prawda jednopunktową przewagą, co na trainie w 50% przypadkach kończy się przegraną. Tak się stało ostatecznie Sative pokonało 16:12 zespół Risk Team. 

Sative w ćwierćfinale, a Risk Team powalczy dzisiaj o awans o godzinie 20:00 przeciwko NewAge lub Brake Clan

Grupa C

Satari dosyć gładko awansowało

Satari 16:12 Team Simplycs Yellow

Zawodnicy Team Simplycs Yellow mogą być jak najbardziej z tego wyniku zadowoleni. Mecz odbywał się na mapie de_inferno, od samej rundy nożowej Satari w tym meczu było faworytem, ostatecznie wygrali to spotkanie 16:12.

Satari 16:8 Dziaselka by Turbo Bears

Dziaselka by Turbo Bears w swoim pierwszym meczu wygrało na YNS wynikiem 16:8 na mapie de_vertigo. W tym meczu również zobaczyliśmy Vertigo, lecz wynik odwrócony na niekorzyść Dziąsełek. Przegrani tego meczu już 6 maja o 18:00 powalczą o awans ze zwycięzcą meczu YNS vs. Team Simplycs Yellow.

Grupa D

TouchGG w turnieju miało nie grać, a zagrają w ćwierćfinale

TouchGG 16:12 Eyeagles E-sport

Dzień wcześniej przed meczem otrzymaliśmy informację, że skład Turbo Bears wycofuje się z rozgrywek. Poszukiwania potencjalnego następcy zostawiliśmy sobie na następny dzień. Było dużo zgłoszeń za co dziękujemy, ostatecznie po rozmowach zdecydowaliśmy, że to TouchGG zagra w grupie D, jak się okazało była to dobra decyzja. Na mapie de_nuke TouchGG z lekkimi problemami zdołało wygrać z Eyeagles E-sport wynikiem 16:12. Po tym meczu wiedzieliśmy, że mecz na StrikeZone będzie emocjonujący (wcześniej StrikeZone wygrało z Iltron 16:14).

TouchGG 16:13 StrikeZone

Zdecydowanie jeden z najciekawszych i najbardziej emocjonujących meczy w grupie D. TouchGG kontra StrikeZone na mapie de_overpass. Słowa uznania należą się obu ekipom, gdyż obie pokazały dobrego csa. Ostatecznie to TouchGG okazało się lepsze i to oni zagrają w ćwierćfinale. StrikeZone natomiast będzie się mierzyć 7 maja o 18:00 z Iltron, które wygrało swój mecz na Eyeagles. Wcześniej mecz StrikeZone – Eyeagles już miał miejsce, wtedy zwycięską drużyną okazała się ekipa StrikeZone, wygrali zaledwie jednym punktem, lecz 7 maja będzie większy margines błędu gdyż mecz będzie rozgrywany w formacie Best of 3.

Grupa B

Superion Gaming czy Kammp Gaming?

Kammp Gaming w swoim pierwszym meczu w naszym turnieju po dogrywce pokonało Ignis Sanat wynikiem 19:16 na mapie de_dust2. W taki sposób dorobili się bilansu 1-0, na mecz Superion Gaming vs. WszechOcean musieliśmy czekać dwa dni, ale się doczekaliśmy i było warto. Superion prowadziło 9:1 na mapie Inferno, po stronie terrorystów. Ostatecznie coś pękło i z jednostronnego wyniku zrobił nam się prawdziwy emocjonujący mecz. Po dwóch dogrywkach to Superion okazało się lepsze i wygrali to spotkanie wynikiem 22:19. Dzięki takim meczom te dwie  drużyny dzisiaj o 19:00 powalczą o lepsze rozstawienie w fazie playoff jak i pewny awans.

Godzina 19:00 (BO1)
https://twitch.tv/kamczan

Grupa D

Eyegales E-sport pierwszym spadkowiczem

Wczoraj o 21:00 był rozgrywany mecz Iltron vs. Eyeagles E-sport na mapie de_nuke. Od samego początku Iltron dominowało przeciwnika, lecz przy 15 punktach na ich koncie Eyeagles zaczęło powoli wracać, ich limit skończył się na dziesiątym punkcie. Takim sposobem Eyeagles odpada z turnieju. Bez wątpienia grupa D jest grupą śmierci w naszym turnieju, co udowadnia ten mecz. 

Iltron 7 maja o 18:00 zmierzy się z StrikeZone, które przegrało swój mecz z Touch GG.

Grupa B

Kto spadnie z grupy B: Wszechocean czy Ignis Sanat?

Już dzisiaj po 20:00 dowiemy się kto odpadnie z turnieju z grupy B. Obie drużyny w pierwszej kolejce zagrały niesamowite spotkania, obie drużyny przegrały po dogrywce. Ostatecznie tylko jedna drużyna pozostanie w turnieju i już jutro będzie mierzyć się na przegranego spotkania Kammp Gaming vs. Superion Gaming.

Godzina 20:00
https://twitch.tv/qn3k

Grupa C

YNS vs. Team Simplycs Yellow

Już dzisiaj po 21:00 będziemy wiedzieć kto odpadnie z grupy C. Jedno wiemy, powinno być to emocjonujące spotkanie.

Śledź relację z turnieju na:
https://superion.pl/3-sezon

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *