Wczoraj mogliśmy oglądać drugą kolejkę w ramach 4 sezonu STARLEAGUE. Były mecze, w których dana drużyna nie miała kompletnie szans, ale były również mecze w których było choć trochę niepewności, nie obyło się oczywiście bez walkowera. Poznaliśmy pierwsze drużyny, które zapewniły sobie awans do fazy pucharowej oraz drużyny, które na awans nie mają matematycznych szans. Po trzeciej kolejce odbędzie się losowanie par ćwierćfinałowych: 1. miejsce z danej grupy nie może grać z innym 1. miejscem. Drużyny z pierwszym miejscem będą grały z drużynami, które zajmą drugie miejsce, aczkolwiek to z kim zagrają będzie wiadomo dopiero po losowaniu. W grupie A Shinobi Clan wygrało dwa pierwsze spotkania, dzięki czemu zapewniło sobie awans do fazy pucharowej. 1stCav eSports Club oraz RedLions e-Sport mają po 3 punkty, w ramach 3. kolejki zagrają ze sobą i po tym meczu dowiemy się kto awansuje do fazy pucharowej. W grupie B awans zapewniło sobie Esport StarVision, Juniorki.pro przegrały dwa pierwsze spotkania, co oznacza, że nie mają już nawet matematycznych szans na awans do fazy pucharowej, a więc drugą drużynę, która awansuje do fazy pucharowej poznamy po trzeciej kolejce. W grupie C już wszystko wiadomo, BadDeprox BLUE oraz Veronim eSports grają tak naprawdę o honor, obie drużyny przegrały dwa spotkania i nie mają już szans na awans do kolejnej fazy, a w 3. kolejce zmierzą się ze sobą, a Miyagi.PRO podejmie Eques, zwycięzca tego meczu zajmie 1. miejsce w grupie C.
W grupie D BadDeprox RED jest liderem z 6 punktami (2-0), żeńska dywizja Juniorków nie ma już szans na awans, przegrali dwa pierwsze spotkania i notują bilans 0-2. Dark Foxes rozegrało jedno spotkanie, które przegrali, natomiast Velocity dwa – jedno wygrali, jedno przegrali.

Grupa A
# Drużyna R.M Pkt. Bilans
1.
Shinobi Clan
2
6
2-0
2.
1stCav eSport Club
2
3
1-1
3.
RedLions e-Sport
2
3
1-1
4.
NNG Esport
2
0
0-2
Grupa B
# Drużyna R.M Pkt. Bilans
1.
Esport StarVision
2
6
2-0
2.
Exiled Bears
2
3
1-1
3.
WKS Śląsk Wrocław Esports
2
3
1-1
4.
Juniorki.pro
2
0
0-2
Grupa C
# Drużyna R.M Pkt. Bilans
1.
Eques
2
6
2-0
2.
Miyagi.PRO
2
6
2-0
3.
BadDeprox BLUE
2
0
0-2
4.
Veronim eSports
2
0
0-2
Grupa D
# Drużyna R.M Pkt. Bilans
1.
BadDeprox RED
2
6
2-0
2.
Velocity Gaming
1
3
1-1
3.
Dark Foxes
1
0
0-1
4.
Juniorki.fe
2
0
0-2

Wszystkie wyniki z pierwszej oraz drugiej kolejki możesz zobaczyć w naszej relacji. Znajdziesz tam również terminarz 3. kolejki oraz podgląd grup na żywo.

» Śledź STARLEAGUE na ich oficjalnym fanpage.

Poszukujemy partnerów.
Prowadzisz drużynę/turniej i szukasz partnera medialnego? Dobrze trafiłeś!
Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *