Wczoraj rozgrywało dwa ostatnie spotkania czwartego sezonu STARLEAGUE: mecz finałowy, który odbył się w formacie Best of 5 oraz mecz o 3. miejsce, który odbył się w formacie Best of 3. Poznaliśmy triumfatora rozgrywek. W turnieju było parę zaskoczeń jak np. odpadnięcie Velocity. Było kilka niespodzianek, dlatego ten sezon był jednym z lepszych STARLEAGUE. W finale ostatecznie spotkało się BadDeprox RED oraz Miyagi.PRO. Już niedługo zapewne poznamy dwóch zawodników, którzy dostaną tytuł MVP. 

BadDeprox RED 3:0 Miyagi.PRO


Finał zaczął się obiecująco od Traina – potrzebne były dwie dogrywki, aby wskazać zwycięzce pierwszej mapy, którym okazało się BadDeprox RED. Mapa bardzo wyrównana, finał zapowiadał się bardzo emocjonująco. Na drugiej mapie mieliśmy to samo, lecz bez dogrywek, mapa była bardzo wyrównana i zadecydowała jedna runda, która nie dała dogrywki dla Miyagi.PRO, a dała zwycięstwo dla BadDeprox Red. Na overpassie padł wynik 16:14 na korzyść dla BadDeprox – prowadzili już 2:0 w finale. Trzecia mapa nie była wyrównana, BadDeprox dość gładko poradziło sobie z rywalem i wygrali 16 do 9 na Mirage. 

22:19 Train
16:14 Overpass
16:9 Mirage

 

WKS Śląsk Wrocław Esports 2:0 Esport StarVision


Mecz o 3. miejsce odbył się 2 godziny przed finałem – WKS Śląsk Wrocław Esports podejmowało Esport StarVision. Pierwsza mapa to de_Nuke, na której było emocjonująco. Były momenty w których to Esport StarVision dominowało, jednak końcówka meczu należała do zawodników WKS Śląsk Wrocław Esports. Zawodnicy tejże organizacji wygrali pierwszą mapę do 13. Kolejna mapa to już zjazd z górki – train zakończył się zwycięstwem “Wojskowych” do 4.

16:13 Nuke
16:4 Train

 

  1. miejsce – BadDeprox RED — 450 zł, Klawiatura LIOCAT KX 556C x5, podkładka SAVIO Precision Control XL x5
  2. miejsce – Miyagi.PRO — 250 zł, Słuchawki SAVIO TWS-08 Pro x2, Głośnik SAVIO Bluetooth 2x5W x2, SAVIO POWER BANK 10000 mAh, podkładka SAVIO Turbo Dynamic L x5
  3. miejsce – WKS Śląsk Wrocław Esports — 100 zł, mysz Liocat MX 576 x5, podkładka SAVIO Turbo Dynamic M
  4. miejsce – Esport Starvision 

 

» Śledź STARLEAGUE na ich oficjalnym fanpage.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *