#SiedźNaDupie Cup, czyli turniej organizowany przez Juniorki!

[sc name=”reklama1″]

W związku z obecną kwarantanną organizacja Juniorki postanowiła umilić czas zawodnikom a zarazem przypomnieć o koniecznym pozostaniu w domu, postanowiło zorganizować turniej, który nosi nazwę Siedź Na Dupie Cup, głównym motto turnieju jest “SiedźNaDupie“. Zapisy są dostępne pod następującym linkiem: https://forms.gle/GcyiW7gMt2DzExfN9

Sam turniej przewiduje 16 slotów, a wpisowe do turnieju miałoby wynosić 25 zł. Zapisy zostaną zamknięte 16 marca o godzinie 23:59. Pula nagród w owych rozgrywkach będzie wynosiła 400 zł, przy 16 zapełnionych slotach. Dodatkowo zwycięska ekipa otrzyma 5 Juniorkowych kubków klubowych oraz 1 miesiąc serwera od 1Shot1Kill. Cały turniej będzie komentowany przez Adriana “Adrisiek” Bochenka, W turnieju drużyny zostaną podzielone na 4 grupy po 4 zespoły w każdej. Do fazy play-off przejdą dwa pierwsze miejsca z grup.

My osobiście popieramy takie akcje i bardzo szanujemy chłopaków z Juniorków za taki ruch, ponieważ na pewno w mniejszym lub w większym stopniu przyczynią się by ludzie zostali w domach! Pamiętajcie, to nie są ferie ani wakacje, to czas kwarantanny, podczas której powinniśmy zostać w domu.

Śledź Juniorki na ich oficjalnym fanpage’u!

[sc name=”reklama”]

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *