Ruszyły zapisy do Superion CUP III.

Ogłoszono otwarcie zapisów do trzeciego sezonu Superion Cup. Turniej odbędzie się już 1 maja tego roku i będzie trwał około 17 dni. W turnieju weźmie udział 16 drużyn, w tym zwycięzca poprzedniego sezonu czyli Satari. Turniej będzie podzielony na dwie fazy: grupowa oraz pucharowa. W fazie grupowej będziemy mogli oglądać 4 grupy po 4 drużyny. Każda drużyna ma zagwarantowane minimum dwa mecze. Do fazy pucharowej awansują drużyny z bilansem 2-0 oraz 2-1. W przypadku bilansu 2-1 drużyny które będą mieć bilans 1-1 będą musieli stoczyć bój w formacie Best of 3 o miejsce w playoffach. Mecz o 3 miejsce jest przewidziany. 

Wpisowe: 20 zł PayPal lub 25 zł PaySafeCard
Pula nagród: ~300 zł + nagrody rzeczowe od sponsorów

1 miejsce – 180 zł + miejsce w następnym sezonie
2 miejsce – 80 zł
3 miejsce – 40 zł

MVP turnieju – Mysz Liocat mx 575 c + klawiatura Liocat 756 c

Większość jak nie wszystkie mecze będą transmitowane na żywo. Losowanie grup odbędzie się na streamie lub będzie ukazane na filmie.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 20 kwietnia 2020, jednak jeśli 16 drużyn się nie zgłosi to będą trwać do 30 kwietnia. W przypadku braku skompletowania 16 drużyn turniej może przenieść się o kilka tygodni. 

Regulamin turnieju pojawi się na dniach. Wszelakie informacje o turnieju możecie przeczytać w zakładce do której link jest poniżej. Znajdziecie również tam dokładny terminarz. Mecze będą rozgrywane na serwerach od 1shot1kill.

https://superion.pl/3-sezon/

Zapisz swoją drużynę już dziś.

[sc name="reklama1"] [sc name="rekrutacja"]

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *