Rozkład jazdy: Zamknięte kwalifikacje do Europejskiego Minora ESL One Rio De Janeiro 2020.

Już jutro o 12:00 rozpoczną się zamknięte kwalifikacje do Minora ESL One Rio De Janeiro. W akcji będziemy mogli oglądać dwóch polaków: Sebastiana “NEEX-a” Trelę oraz Pawła “Dycha” Dychę. Ponadto w ramach Amerykańskich kwalifikacji do Minora dzień później będziemy mogli oglądać w akcji Michała “MICHU” Mullera z Team Envyus. Wszystkie pojedynki rozgrywane są w formacie best of 3. Neex już o 12:00 rozpocznie batalię przeciwko fnatic. Dycha ze Sprout o 15:00 podejmie Complexity, które weszło w miejsce MAD Lions. Ekipa z Danii nie zagra na turnieju gdyż nie mają piątego zawodnika po przesunięciu HUNDEN’a na ławkę rezerwowych. Po tych kwalifikacjach poznamy osiem drużyn które zagrają na minorze.

Drużyna Godzina Drużyna
fnatic
12:00
SMASH
Dignitas
12:00
Movistar Riders
Heroic
12:00
KOVA
OG
12:00
Heretics
GODSENT
15:00
Copenhagen Flames
Complexity
15:00
Sprout
BIG
15:00
Nordavind
Ninjas In Pyjamas
15:00
Apeks
[sc name="reklama1"] [sc name="rekrutacja"]

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *