Reklamy na naszym portalu.

Chcesz zareklamować swoją organizację, turniej, a może kanał YouTube lub coś innego, ale nie chcesz nawiązywać z nami współpracy? Żaden problem, wystarczy, że opłacisz miejsce reklamowe, poniżej nasza oferta. 

reklama standardowa – wyświetla się na początku artykułu – jest to grupa reklam, które wyświetlają się losowa raz np. reklama Superion.pl, a raz np. reklama Superion Gaming – koszt takiej reklamy na miesiąc to 20 zł
reklama premium – wyświetla się w środku lub na końcu artykułu – jest dodawana ręcznie, co oznacza, że zawsze taka reklama wyświetli się w artykule i nie mają na to wpływu inne reklamy, ponadto reklama pojawi się w bocznym (pod fanpage’ami) – koszt takiej reklamy na miesiąc to 60 zł
reklama w grafice – wyświetlana jest na dole miniaturki, dodajemy regularnie posty na nasz fanpage oraz instagram więc zarówno na naszym portalu, instagramie czy facebook’u taka reklama będzie widoczna, koszt takiej reklamy na miesiąc to 30 zł.

W przypadku reklamy standardowej musi być to grafika w postaci 1500×150, w przypadku PREMIUM musi być w dwóch wersjach: 1500×150 oraz 400×400.
W przypadku reklamy w grafice rozmiar grafiki reklamowej jest do uzgodnienia

UWAGA! Reklamy, które nie będą pojawiać się na naszej stronie: – treści pornograficzne, reklama innych portali medialnych związanych z podziemną sceną, – portale bukmacherskie itp.
Wszelakie zrzuty ekranów zasięgów itp otrzymasz w wiadomości prywatnej.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem miejsca reklamowego skontaktuj się z nami poprzez fanpage: https://facebook.com/superionpl bądź e-mail: kontakt@superion.pl, metody płatności: PayPal, Przelew

Dochody z reklam zostaną przeznaczone na rozwój portalu Superion.pl np. na promowanie postów na facebook’u lub na rozwój innych projektów związanych z Superion.pl np. na zwiększenie puli nagród w Superion Cup. 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *