REKLAMA

Miejsc reklamowych na naszej stronie jest dużo, w relacjach, u góry strony, na stronie głównej między kategoriami czy we wpisach w dolnej części. Zazwyczaj są to grafiki z odnośnikami w wymiarach 1000×200. Kupujący takową grafikę musi samemu przygotować, jeśli nie posiada grafika możemy my zrobić grafikę, za drobną opłatą. Zapoznaj się z poniższą ofertą. Nie będziemy publikować reklam z treścią pornograficzną, rasistowską. 

standardowa reklama – zakupiona reklama zostaje dodana do grupy reklam podstawowych, czyli po prostu najtańszych oznacza to, że w miejscach reklamowych takich jak: dół wpisu, pomiędzy kategoriami na stronie głównej wasza reklama będzie losowana spośród innych reklam np. 5 reklam i co odświeżenie pojawia się inna reklama w tych miejscach reklamowych.

Miejsca: stopka stron (współpraca, o nas, itd. nie liczy relacji), dół wpisu, pomiędzy kategoriami na stronie głównej
cena: 20 zł / miesiąc, 10 zł / 14 dni

reklama premium – reklama pojawia się we wszystkich możliwych miejscach reklamowych, ponadto we wpisach reklama ta ma status priorytetowy, oznacza to, że będzie częściej wyświetlana we wpisach niż standardowa.

miejsca: stopka stron, dół wpisu, pomiędzy kategoriami, relacje
cena: 60 zł / miesiąc, 30 zł / 14 dni

reklama w relacji – reklama ta pojawia się tylko w relacjach z turniejów oraz tak jak standardowa reklama jest losowana spośród grup, co odświeżenie pojawia się inna reklama. Zazwyczaj w relacji znajdują się trzy miejsca reklamowe, jeżeli są wykupione trzy reklamy. Zazwyczaj osiągamy największe wyświetlenia z relacji, dlatego cena jest wyższa niż standardowej reklamy.

miejsca: relacja z turnieju
cena: 30 zł / miesiąc, 15 zł / 14 dni

Jak zakupić reklamę?

Jeśli chcesz mieć 100% pewności, że reklama zostanie umieszczona zakupu możesz dokonać poprzez Allegro, ale przed tym warto skontaktować się z nami w celu dogadaniu szczegółów, poprzez fanpage bądź email. Po omówieniu szczegółów przejdziemy do omówienia płatności, w jaki sposób, czy przy użyciu allegro.

email: kontakt@superion.pl
fb: https://facebook.com/superionpl

Zyski z reklam zostaną przeznaczone na rozwój portalu: nowe projekty, sponsoring drużyn czy organizatorów turniejów.

KONTAKT:
kontakt@superion.pl

fb.com/superionpl