Rebel Crew żegna się ze swoją dywizją CS:GO

[sc name=”reklama1″]

Wczorajszego dnia doszła do nas bardzo smutna informacja, otóż Rebel Crew poinformowało za pomocą swojego fanpage’a o zakończeniu współpracy ze składem dywizji Counter Strike:Global Offensive. Jak napisał sam zarząd Szymon „szymbocikk” Sobocik, czyli jeden z reprezentantów tego składu znajduje się obecnie na testach w innej formacji. Sebastian „N1koo” Wiśniewski, Kacper „Wh1ty” Turek oraz  Kacper „Harnaś” Barnaś, którzy przebywali w drużynie od niedawna postanowili odejść ze skład na rzecz innej ekipy, o której dowiemy się już niedługo. Natomiast Dominik „Winner” Boniecki a także Mateusz „Stivv” Markuszewski również opuścili skład, jednak ich dalsza przygoda z e-sportem nie jest jeszcze nam znana.  Sama “organizacja” po odejściu graczy na fanpage’u napisała tak:

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy poświęcili czas i chęci na reprezentowanie barw naszej organizacji. Życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że zapamiętają okres spędzony u nas bardzo dobrze.

Z odejściem składu wiąże się także jedna kwestia, czyli rekrutacji do nowej drużyny. Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji możecie pozyskać pisząc wiadomość prywatną na fanpage’u Rebel Crew. Życzymy powodzenia zawodnikom starej formacji a dla zarządu życzymy jak najszybszego powrotu z nową dywizją!

Śledź Rebel Crew na ich oficjalnym fanpage’u!

[sc name=”reklama”]
Tag :

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *