Poznaliśmy wszystkich uczestników Superion Cup III.

Wczoraj o godzinie 22:00 na fanpage’u Superion Cup poznaliśmy ostatnią drużynę, która weźmie udział w trzecim sezonie. Losowanie grup odbędzie się jutro o godzinie 15:00 na kanale Jakuba “qn3k” Jankowskiego.

[iframe src="https://player.twitch.tv/?channel=qn3k" width="100%" height="400"]

Drużyny biorące udział w turnieju

Terminarz

A1 – pierwsza drużyna wylosowana do grupy A
A2 – druga drużyna wylosowana do grupy A
A3 – trzecia drużyna wylosowana do grupy A
A4 – czwarta drużyna wylosowana do grupy A
itd.

Pierwsza kolejka

GrupaDrużynaWynikDrużynaTransmisjaMapaData
AA1-:-A4TBATBA1.05, 18:00
AA2-:-A3TBATBA1.05, 19:05
BB1-:-B4TBATBA1.05, 20:20
BB2-:-B3TBATBA1.05, 21:25
CC1-:-C4TBATBA2.05, 16:00
CC2-:-C3TBATBA2.05, 17:05
DD1-:-D4TBATBA2.05, 18:10
DD2-:-D3TBATBA2.05, 19:15

 

Druga kolejka

GrupaDrużynaWynikDrużynaTransmisjaMapaData
Awygrany a1/a4-:-wygrany a2/a3TBATBA2.05, 20:20
Aprzegrany a1/a4-:-przegrany a2/a3TBATBA2.05, 21:25
Bwygrany b1/b4-:-wygrany b2/b3TBATBA3.05, 16:00
Bprzegrany b1/b4-:-przegrany b2/b3TBATBA3.05, 17:05
Cwygrany c1/c4-:-wygrany c2/c3TBATBA3.05, 18:10
Cprzegrany c1/c4-:-przegrany c2/c3TBATBA3.05, 19:15
Dwygrany d1/d4-:-wygrany d2/d3TBATBA3.05, 20:20
Dprzegrany d1/d4-:-przegrany d2/d3TBATBA3.05, 21:25
Wygrany mecz awansuje do fazy playoff, przegrany zagra w meczu drużyn z bilansem 1-1 o wyjście z grupy (bo1)
Wygrany zagra w meczu drużyn z bilansem 1-1 o wyjście z grupy, przegrany pożegna się z turniejem (bo1)

Trzecia kolejka

GrupaDrużynaWynikDrużynaTransmisjaMapaData
AA1-1-:-A1-1TBATBA4.05, 18:00
BB1-1-:-B1-1TBATBA5.05, 18:00
CC1-1-:-C1-1TBATBA6.05, 18:00
DD1-1-:-D1-1TBATBA7.05, 18:00
Wygrany awansuje do fazy playoff, przegrany pożegna się z turniejem (bo3)

Playoffy

EtapDrużynaWynikDrużynaTransmisjaMapaData
ĆwierćfinałA2-0-:-D2-1TBATBA8.05, 18:00
ĆwierćfinałB2-0-:-C2-1TBATBA9.05, 18:00
ĆwierćfinałA2-1-:-D2-0TBATBA10.05, 18:00
ĆwierćfinałB2-1-:-C2-0TBATBA11.05, 18:00
PółfinałA2-0/D2-1-:-B2-0/C2-1TBATBA12.05, 18:00
PółfinałA2-1/D2-0-:-B2-1/C2-0TBATBA13.05, 18:00
FinałTBA-:-TBATBATBA16.05, 17:00 
3 miejsceTBA-:-TBATBATBA15.05, 18:00

 

Ćwierćfinały: BO3
Półfinały: BO3
Finał: BO5
Mecz o 3 miejsce: BO3

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *