Od niedzieli przeprowadzaliśmy migrację hostingu oraz domeny (zazwyczaj od 5 do 7 dni), poniższy artykuł został napisany dnia 3.11.2020 o godzinie 17:00 i nie zawiera niektórych informacji jak np. wyniki spotkań, które odbył się 5 listopada itd.

Pierwszego listopada około 13:00 na oficjalnym fanpage’u drużyny GamOver pojawił się post prezentujący grupy charytatywnego turnieju “GO League”. Grup jest 8 i wszystkie wyglądają na wyrównane, na ten moment nie jesteśmy w stanie wskazać faworyta tych rozgrywek. Życzymy powodzenia wszystkim drużynom. 

Grupa A
  • Gamover
  • Happy Pear
  • Spray’Nation
  • Alkomaciki
Grupa B
  • Rampage Esports CLUB
  • Kociemba E-Sports
  • LostLab
  • Dark Ravens
Grupa C
  • Cienrzaruwka
  • Army Gaming E-Sport
  • Cossack’s Red
  • ArmedGaming
Grupa D
  • Bravage e-Sport
  • Dark Team
  • Cossack’s Blue
  • Spectres Gaming
Grupa E
  • Red-Eagles
  • Team Spectrus
  • Divers Team
  • Golden Boars
Grupa F
  • Dark-Site
  • DarkHonor
  • Hunter Dog E-sport
  • Squeazy E-Sport
Grupa G
  • 100Bullets Gaming
  • REAV Team
  • Vallhalla Dream
  • RZK Gaming
Grupa H
  • Dark-Site Yellow
  • SPARTAN
  • FraXxz Team
  • Red.Dragons Gaming

Terminarz spotkań

  • Grupa A
    • Spray’Nation Green vs. Happy Pear — 2.11.2020, 19:00
  • Grupa B
    • Team Storm 2:0 RAMPAGE eSports CLUB — 2.11.2020, 19:00
    • Team Storm vs. Kociemba e-Sports — 5.11.2020, 18:30
  • Grupa C
    • Cossack’s Red 0:2 Army Gaming e-Sport’s — 1.11.2020, 18:30
    • ArmedGaming vs. Cienrzaruwka — 3.11.2020, 19:00
    • ArmedGaming vs. Army Gaming e-Sport’s — 4.11.2020, 19:00
  • Grupa D
    • Spectres Gaming 2:0 Cossack’s Blue — 2.11.2020, 19:00
    • Bravage e-Sport Academy vs. Cossack’s Blue — 4.11.2020, 19:00
    • Dark Team vs. Spectres Gaming — 6.11.2020, 20:00
    • Dark Team vs. Bravage e-Sport Academy — 5.11.2020, 19:00
  • Grupa F
    • Dark Honor 2:0 Squeazy E-sport — 1.11.2020, 17:00
    • Dark-Site 0:2 Hunter Dog E-sport — w/o
    • Dark-Site 0:2 Squeazy E-sport — w/o
    • Dark Site 0:2 Dark Honor — w/o
    • Dark Honor 2:0 Squeazy E-sport — w/o
    • Squeazy E-sport 0:2 Hunter Dog E-sport — w/o
  • Grupa G 
    • Reav Team 0:2 RZK Gaming — 2.11.2020, 16:00
    • Valhalla Dream vs. RZK Gaming — 4.11.2020, 20:00
    • 100Bullets Gaming vs. RZK Gaming — 3.11.2020, 19:00
    • 100Bullets Gaming vs. Valhalla Dream — 6.11.2020, 20:00
    • REAV Team vs. RZK Gaming — 2.11.2020, 16:00
    • REAV Team vs. Valhalla Team — 5.11.2020, 20:00
  • Grupa H
    • Spartan 2:0 Dark-Site Yellow — 1.11.2020, 19:00
    • Spartan vs. FraXxz Team — 2.11.2020, 18:00
    • Red.Dragons vs. Spartan — 3.11.2020, 19:00

» Śledź GO League na oficjalnym fanpage GamOver.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *