Polska drużyna roku 2020

Start głosowania 12 stycznia o 12:00, koniec 19 stycznia o 12:00

Głosowanie (12.01, 12:00):

“Polska Drużyna roku” to głosowanie, które wprowadziliśmy na prośbę i dobry odzew naszego community. Czym się różni Polska drużyna, turniej roku od Drużyny, turnieju roku spośród partnerów? Tym, że w przypadku tego głosowania nominacje może dostać drużyna, turniej, która nie ma z nami współpracy. Ponadto na naszym fanpage’u pojawił się post w którym mogliście oznaczać drużyny. Drużyna z największym zainteresowaniem dostała nominacje od społeczności. Wszystkie nominowane drużyny w 2020 pokazały się z dobrej strony, niektórzy mieli większe, a niektórzy mniejsze osiągnięcia.

Polska Drużyna roku 2020 - nominacje

Dark Foxes

OneVision e-Sport

Miyagi.PRO

Velocity Gaming

  • 1. miejsce STARLEAGUE #1 (CS:GO)
  • 1. miejsce STARLEAGUE #2  (CS:GO)
  • 1. miejsce Woli Games Arena (CS:GO)
  • 1. miejsce Rokita Cup (CS:GO)
  • 1. miejsce Quick Hands Cup (CS:GO)
  • 1. miejsce #SIEDŹNADUPIECUP (CS:GO)
  • 2. miejsce Newgaming.eu Cup #1 (CS:GO)
  • 2. miejsce EZLeague.pl (CS:GO)
  • 2. miejsce Esportowy Kraków Cup #2 (CS:GO)
  • oprawa graficzna na wysokim poziomie
  • 1. miejsce STARLEAGUE #4 (CS:GO)
  • 1. miejsce Puchar Kinguin, turniej offline (CS:GO)
  • 2. miejsce SML League (CS:GO)
  • 3. miejsce Kazuars Christmas Cup #2 (CS:GO)
  • 1. miejsce Kazuars Christmas Cup (CS:GO)
  • 1. miejsce KXN Cup #2 (CS:GO)
  • 1. miejsce UndergrounD eSport Cup #2 (CS:GO)
  • 1. miejsce QuicklyLeague (CS:GO)
  • awans do ESEA Intermediate (CS:GO)
  • 2. miejsce Kazuars Christmas Cup #2 (CS:GO)
  • 2020 rok zakończyli na 17 miejscu w rankingu CYBERSPORT.pl
exiledbears1

Exiled Bears

Infernal e-Sports

Juniorki.PRO

POLTeam

  • oprawa oraz prowadzenie socialmediów na wysokim poziomie
  • awans obu dywizji (główny i akademia) do ESEA Intermediate (CS:GO)
  • 4. miejsce akademii w Center League Games (CS:GO)
  • oprawa oraz prowadzenie socialmediów na wysokim poziomie
  • 3. miejsce Korona Cup (CS:GO)
  • 4. miejsce w turnieju #zostanwdomu Stowarzyszenia Polskiego Sportu (LoL)
  • 17. miejsce w rankingu CYBERSPORT.pl (13 marca, CS:GO)
  • awans do ESEA Intermediate, następnie w kolejnym sezonie do ESEA Main (CS:GO)
  • 1. miejsce E-SPORT League #7 (CS:GO)
  • 3-4 miejsce Clutch It League #5 (CS:GO)
  • 16. miejsce w rankingu CYBERSPORT.pl, 6 kwietnia (CS:GO)
  • awans do ESEA Intermediate w 34. sezonie (CS:GO)
  • Juniorki Charity Day 2020: zebrano 6020 zł na SOS Wioski Dziecięce 
  • prowadzenie socialmediów na wysokim poziomie
  • 3-4 miejsce Baku Cup (CS:GO)
  • 5-8 miejsce Clutch It League #5 (CS:GO)
  • 5-8 miejsce Young Tigers League (CS:GO)
  • 5-8 miejsce Gamelist (CS:GO)
  • 16. miejsce w otwartych kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski (CS:GO)

ThunderFLASH

Wolfteamguys

MarsoniX

Rebel Crew

  • oprawa oraz prowadzenie socialmediów na wysokim poziomie
  • 1. miejsce WTG Cup, ThunderFLASH female (CS:GO)
  • 1. miejsce Mighty Five Masters (CS:GO)
  • awans do ESEA Intermediate
  • 18. miejsce w rankingu CYBERSPORT.pl (19 października, CS:GO)
  • awans do finałów Red Bull Flick 2vs2 (CS:GO)
  • nominacja społeczności
  • 2. miejsce Shadow Cats Cup (CS:GO)
  • 1. miejsce Crown Tournament (CS:GO)
  • 1. miejsce Brutal E-sport (CS:GO)
  • 3. miejsce Fiflakon Cup (CS:GO)
  • 1. miejsce Aurora Tournament (CS:GO)
  • 3. miejsce SicariuS First (CS:GO)
  • 3. miejsce Wolf E-sport First Cup #1 (CS:GO)
  • 2. miejsce WolfCup VI (CS:GO)
  • 3. miejsce WolfCup V (CS:GO)
  • 3. miejsce The Gamers Cup 2 (CS:GO)
  • 2. miejsce Toxic Cup 2 (CS:GO)
  • 1. miejsce Hydra Cup 1
  • 2. miejsce Rektion Cup 1 (CS:GO)
  • oprawa oraz prowadzenie socialmediów na wysokim poziomie
  • 1. miejsce WTG Cup, ThunderFLASH female (CS:GO)
  • 1. miejsce Mighty Five Masters (CS:GO)
  • awans do ESEA Intermediate
  • 18. miejsce w rankingu CYBERSPORT.pl (19 października, CS:GO)
  • awans do finałów Red Bull Flick 2vs2 (CS:GO)
  • 2. miejsce KXN Christmas Cup (CS:GO)
  • 2. miejsce KXN Cup 2 (CS:GO)
  • zamknięte kwalifikacje Polish Esport Cup 2020 (CS:GO)
  • 1. miejsce Rebel Cup (CS:GO)
  • 5-8 miejsce SML League (CS:GO)
  • oprawa graficzna na wysokim poziomie

Vendetta Team

Nordis Team

Turbo Przygłupy

WKS Śląsk Wrocław Esports

  • awans do ESEA Intermediate (w #35 sezonie, CS:GO)
  • 28. miejsce w rankingu CYBERSPORT.PL (6 listopada 2020)
  • 3. miejsce Center League Games (CS:GO)
  • 2. miejsce STARLEAGUE #3 (CS:GO)
  • 1. miejsce turniej Charytatywny Rampage Esports Club x Stars.GG (CS:GO)
  • awans do ESEA Intermediate (CS:GO)
  • 3. oraz 4. miejsce Woli Games Arena (główny skład, akademia CS:GO)
  • 1. miejsce Hashtag Cup 5 2vs2 (CS:GO)
  • 3-4. miejsce EZLeague.pl (CS:GO)
  • 1. miejsce WGW Cup (CS:GO)
  • mecze finałowe zamkniętych kwalifikacji Polish Esport Cup (CS:GO)
  • awans do ESEA Main (CS:GO)
  • 15. miejsce w rankingu CYBERSPORT.pl (4 listopada 2020)
  • 3. miejsce OMEN by HP Polska & Intel Kuźnia Talentów (CS:GO)
  • 1. miejsce SML League (CS:GO)
  • 1. miejsce Epl2020 League 10vs10 #3 (PES)
  • 1. miejsce E-LIGA (PES)
  • awans do 2. dywizji FIFA eClub World Cup Series (FIFA 21)
  • awans do ćwierćfinału Polish Esport Cup 2 (VALORANT)
  • 1. miejsce ZINA e-Sport Cup (FIFA 21)

StrikeZone

dpm

DPM

BongoNeiro

Erydan Esports

  • 2. miejsce AceCup #2 (CS:GO)
  • 1. miejsce AceCup #1 (CS:GO)
  • 15. miejsce w rankingu CYBERSPORT.pl (21 grudnia 2020)
  • 1. miejsce #AARMY 2.0 Cup (CS:GO)
  • 5-8 miejsce European Devlopment Championship (CS:GO)
  • 1. miejsce Kazuars Christmas Cup (CS:GO)
  • 1. miejsce InPersev. Tournaments (CS:GO)
  • 2. miejsce CS:GO Cup #2.5 (CS:GO)
  • 1. miejsce Rebel Cup SUMMER Edition (CS:GO)
  • 1. miejsce RUSH5 (CS:GO)
  • 1. miejsce Underground Champions League (CS:GO)
  • 1. miejsce Korona Cup (CS:GO)
  • 1. miejsce EAVC (Valorant)
  • 2. miejsce Molotov Cup #4 (CS:GO)
  • 1. miejsce Newgaming.eu Cup (CS:GO)
  • 2. miejsce Teetres Cup (CS:GO)
  • 1. miejsce AceCup #2 (CS:GO)
  • 1. miejsce Daybreak by Challengermode (CS:GO)