Podsumowanie SML League Season 1

Koniec 1 sezonu SML League

Mimo tego SML League Season 1 dobiegł końca. Mimo kilku problemów na starcie turnieju i ograniczeniu liczby drużyn z 128 do 64 sam turniej można na pewno zaliczyć do udanych. Wydarzyło się również wiele zabawnych sytuacji jak np. nieobecność jednego z zawodników faworytów turnieju – W11 – z powodu zbyt długiego snu. Mimo tego mogliśmy zobaczyć wiele emocjonujących meczy. Końcowe wyniki prezentują się następująco:

1. Kammp Gaming
2. YNS
3-4. WonszeVegas, Exiled E-Sports
5-8. BedoxTeam, BongoNeiro, MarsoniX, New Bad
9-16. W11, Wsioky, New Age CS:GO,Wicker Dogs, OpWardom,TEAMG,White New Age, Team simplycs
17-32. JonixalTeam, TaxiTeam, Rockets Esports, The Spectres Black, Splix Gaming , Kataigida Esports, GamerCrew Main, Windicatory Esports, Team EEE, Kłpoty Najmana, AKACHILLNOTOXIC, WiZ Esport, SimplyCsYellow, Forceful Strike, Red.Dragons Gaming, Suspects CS:GO
33-41. Daemoniorum, Lisy Gaming, DeadlyAngels E-Sport, Spectres Red, SonsOfAnarchy, Rebelia Lola, NewaPower, RTH E-Sport, Pioruny Esports

 

Faza Finałowa

Mecze ćwierćfinałów rozpoczęły się od spotkania WonszeVegas vs BedoxTeam. Po szybkim meczu wężom udało się wygrać obie mapy, kończąc mecz wynikiem 2:0. Drugi mecz był bardziej wyrównany. Zmierzyli się w nim Bongoneiro i Kammp Gaming. Zwycięzcy całego turnieju rozprawili się z przeciwnikami odpowiednio 16:4 i 16:13. Trzecim ćwierćfinałem był mecz pomiędzy Exiled E-Sports i Marsonix. Niestety z powodu problemów z terminarzem nie doszedł on do skutku i Exiled E-Sports przeszło do następnej fazy turnieju. Ostatnim meczem było starcie New Bad Team i YNS. Końcowo to tygrysy wywalczyły awans do półfinałów.

BedoxTeam 0:2 WonszeVegas 
BongoNeiro 0:2 Kammp Gaming
MarsoniX 0:2 Exiled E-Sports [w/o]
New Bad 0:2 YNS

Oba spotkania półfinałowe również zakończyły się w dwóch mapach. Kammp Gaming pokonało WonszeVegas odpowiednio 16:11 i 16:13. W drugim spoktaniu YNS pokonało Exiled E-Sports najpierw wynikiem 16:7, a potem 16:14. Zawodnicy wygnanych próbowali wracać i z wyniku 13:3 zdołali doprowadzić mecz do remisu 14:14, jednak to tygrysy wygrały dwie ostatnie rundy i zagwarantowały sobie awans do finału.

WonszeVegas 0:2 Kammp Gaming
YNS 2:0 Exiled E-Sports

Finał turnieju odbył się w formacie BO5. Po pierwszej mapie zakończonej wynikiem 19:16 oczekiwaliśmy zaciętego i wyrównanego meczu. Niestety Kammp Gaming nie pozostawili złudzeń przeciwnikom i kolejne dwie mapy wygrali wynikiem 16:10, kończąc spotkanie wynikiem 3:0. Dzięki temu zapewnili sobie 170 zł i darmowy dzień w Gaming Housie.

YNS 0:3 Kammp Gaming

 

MVP Turnieju

Graczem, który otrzymał MVP turnieju był gracz WonszeVegas “Deozzz”. Wybór polegał na głosowaniu zorganizowanym na stronie SML League PL. Innymi nominowanymi do tego tytułu byli:

deozzz (WonszeVegas)
GARN3K (Exiled E-Sports)
S1lencer (New Bad)

Aktualnie trwają zapisy do kolejnego sezonu SML League. Więcej informacji znajdziecie na ich fanpage’u!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *