Podsumowanie półfinałów UndergrounD esport Cup!

Wczorajszego dnia, od godziny 15:00 odbywały się półfinały rozgrywek UndergrounD esport Cup Sezon 1. Obydwa te półfinały przyniosły nam wiele emocji, ponieważ na obydwu półfinałach mogliśmy oglądać wszystkie wybrane mapy.

KXN Academy vs MarsoniX Black

W pierwszym półfinale oglądaliśmy KXN Academy, mierzące się z MarsoniX Black. Na wybranej przez KXN mapie (Mirage) mogliśmy oglądać bardzo zaciętą walkę na pierwszej połowie, jednak po zmianie stron to podopieczni KXN’a pokazali, że ich strona CT na Miragu jest bardzo mocna! Tym samym KXN Academy wygrało pierwszą mapę wynikiem 16 : 11.

Drugą oglądaną mapę w tym półfinale było Vertigo wybrane przez zawodników MarsoniX Black. Na tej mapie mogliśmy doświadczyć jeszcze więcej emocji, ponieważ do samego końca nikt nie wiedział, która drużyna wyjdzie zwycięsko z tej mapy. Podczas presji zaczęły się błędy zawodników. Ostatecznie to MarsoniX okazało się lepsze na wybranej przez siebie mapie. Końcowy wynik tego spotkania to 16 : 14 dla Marsonix.

Ostatnią oglądaną mapą w tym meczu był Overpass, wiadome było, że żadna z ekip nie odpuści na tej mapie i zobaczymy kolejny zacięty pojedynek. Tak również było i w tym spotkaniu także zobaczyliśmy pełne 30 rund. Lepsze okazało się jednak KXN Academy, które pokonało swojego rywala wynikiem 16 : 14, tym samym zapewnili sobie awans do wielkiego finału. Natomiast MarsoniX zobaczymy w meczu o 3 miejsce!

Pogromcy Duchów vs Brytyjska Herbatka

Drugim półfinałem było spotkanie Pogromców Duchów z Brytyjską Herbatką. Mecz ten od początku zapowiadał się na bardzo wyrównany, ponieważ obydwie ekipy dysponują bardzo utalentowanymi zawodnikami! Pierwszą mapą w tym meczu był Overpass wybrany przez Brytyjską Herbatkę. Chłopacy pokazali, że byli bardzo dobrze przygotowani na tą mapę i pokonali swoich rywali wynikiem 16 : 7.

Drugą mapą w tym meczu był Mirage, na którym obydwie ekipy radziły sobie całkiem nieźle w poprzednich fazach. Jednak ekipa BNK’a okazała się lepsza na tej mapie i pokonali swoich rywali wynikiem 16 : 11. Wtedy też mieliśmy już wynik 1 : 1 w mapach, co nikogo nie powinno dziwić.

Zdecydowanie decydująca mapa, którym był Train przyniósł nam największe emocje, gdyż zawodnicy obydwu ekip walczyli do samego końca. Na tej mapie mogliśmy obejrzeć wszystkie 30 rund, po których lepsi okazali się Pogromcy Duchów, którzy pokonali swoich rywali wynikiem 16 : 14. Tym samym drugim finalistą UEC Sezon 1 zostali Pogromcy.

Mecz o 3 Miejsce (22.03.2020)

Brytyjska Herbatka vs MarsoniX Black – Godzina 15:00

Finał 

KXN Academy vs Pogromcy Duchów – Godzina 18:00

Życzymy powodzenia dla naszego partnera, czyli KXN Academy w finale!

Śledź UndergrounD esport Cup na ich oficjalnym fanpage’u!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *