Podsumowanie półfinałów Bez-Skilla Cup by N0KU & Actina!

 

 

Wczorajszego dnia odbyły się półfinały rozgrywek Bez-Skilla Cup by N0KU & Actina. Zobaczmy więc jak prezentują się wyniki meczy półfinałowych.

 

Superion Gaming 2 : 0 Evolution Blue

W pierwszym półfinale mogliśmy oglądać Superion Gaming podejmujące Evolution Blue. Niestety mecz ten okazał się dosyć jednostronny, gdyż Superion Gaming bez większych problemów pokonało swojego rywala, czym zapewnili sobie awans do finału. Pierwsza mapa to Train, który został wybrany przez zawodników Superion. Na tej mapie Evolution zostało zdeklasowane o czym świadczy wynik 16 : 2. Kolejną mapą był Nuke, czyli pick EvoBlue. Pomimo próby podjęcia walki przez “niebieskie niedźwiedzie” Superion Gaming domknęło mapę wynikiem 16 : 4.

 

StrikeZone 2 : 0 Szefostwo

Drugim półfinałem był mecz pomiędzy StrikeZone, a zespołem Szefostwo. Owe spotkanie okazało się dosyć ciekawym widowiskiem. Przejdźmy jednak do pierwszej mapy rozgrywanej na Overpassie, który został dosyć gładko zwyciężony przez ekipę StrikeZone wynikiem 16 : 6. Drugą mapą w tym spotkaniu było Inferno, na którym zobaczyliśmy na prawdę ciekawy mecz, gdyż na tej mapie Szefostwo podjęło walkę, jednak nie wystarczyło to na rozpędzoną drużynę StrikeZone, która wygrała ową mapę wynikiem 16 : 10.

 

Śledź N0ku na ich oficjalnym fanpage’u!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *