Jesteśmy po wszystkich meczach w ramach pierwszego dnia Santa’s Baku Cup 2020. Było parę wyrównanych meczy, ale nie zabrakło tych w których jedna drużyna zdominowała. Niestety nie obyło się bez walkowera. Pierwszy mecz jaki mogliśmy oglądać w ramach świątecznej edycji Baku Cup 2020 był Kazuars Squad vs. KDV Gaming. Mecz wyrównany, ale to ostatecznie Kazuars Squad okazało się lepsze od rywala, wygrali bowiem wynikiem 16:11 na mirage’u, dzięki tej wygranej awansowali do 2. rundy drabinki wygranych, natomiast KDV Gaming spada do drabinki przegranych, w której zmierzy się z przegranym meczu ArmedGaming vs. Brake Clan.

Kazuars Squad

Mirage

5.12, 16:00

16:11

KDV Gaming

Kolejny mecz to Brake Clan vs. ArmedGaming, podobnie jak w przypadku poprzedniego meczu z tego spotkania również nie było transmisji. Można powiedzieć, że Brake Clan zniszczyło ArmedGaming, gdyż wygrało do 6. Mecz odbył się na mapie de_train. ArmedGaming zmierzy się z KDV Gaming w ramach meczu przegranych, a Brake Clan z Kazuars w ramach meczu wygranych.

Brake Clan

Train

5.12, 16:00

16:6

ArmedGaming

Mecz wygranych, wygrany tego spotkania zagra w wielkim finale już jutro o 18:00, natomiast przegrany spadnie do drabinki przegranych. Mecz w formacie BO3. Pierwsza mapa bardzo wyrównana, jedna runda zadecydowała o zwycięstwie Kazuars. Mirage zakończył się wynikiem 16 do 14. Po takim wyniku oczekiwaliśmy wyrównanej drugiej mapy, lecz nie zawsze obie drużyny prezentują to samo na drugiej co na pierwszej i tak się tym razem stało – Kazuars wygrywa na drugiej mapie do 4 (train) i melduje się w finale.

Kazuars Squad

Mirage 16:14
Train 16:4

5.12, 17:00

2:0

Brake Clan

Mecz wygranych, przegrany odpadnie z turnieju, wygrany utrzyma się i będzie walczył o finał. Niestety mecz się nie odbył, gdyż ArmedGaming wygrało walkowerem. Dlaczego tak? Tego na tą chwilę nie wiemy, ale wiemy, że jutro o 15:00 ArmedGaming powalczy z Brake Clan o ostatnie miejsce w finale świątecznej odsłony Baku Cup.

ArmedGaming

walkower

5.12, 17:00

2:0

KDV Gaming

Terminarz jutrzejszego dnia jest dostępny w naszej relacji:
https://superion.pl/santas-baku-cup-2020

» Śledź Santa’s Baku Cup 2020 na oficjalnym fanpage organizatora.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *