Kilkanaście minut temu zakończył się finał turnieju KXN Christmas Cup, w którym oglądać mogliśmy Velocity Gaming (soCLOSE esport) oraz Rebel Crew. Finał był rozgrywany w formacie BO3, a zwycięzcy turnieju potrzebne były tylko dwie mapy. Velocity Gaming okazało się w tym pojedynku lepsze. Najpierw na Mirage’u, który skończył się wynikiem 16 do 11 na korzyść Velocity, następnie na Dust II, gdzie Rebel Crew nie zdołało przeszkodzić przeciwnikom – padł wynik 16 do 8 dla Velocity. Gratulujemy zwycięzcom pierwszego miejsca, a przegranym drugiego.

Rebel Crew

Dziś o 16:00 był rozgrywany jeszcze jeden mecz w ramach tego turnieju – mecz o 3. miejsce, w którym TeamSoloRekt podejmowało Team Kushkoma. Pojedynek był bardziej wyrównany niż finał, co może świadczyć o tym potrzeba trzeciej mapy w celu wyłonienia zwycięzcy. Ostatecznie to TeamSoloRekt okazało się lepsze. Zaczęli od wygranej na Nuke’u, padł wynik 16 do 6. Druga mapa – de_train, wpadła na konto przeciwników po dwóch dogrywkach Team Kushkoma wygrało 22 do 18. Trzecia, decydująca mapa – Vertigo. Na tej mapie to drużyna TeamSoloRekt lepiej się przygotowała i wygrała tą mapę wynikiem 16 do 11. TeamSoloRekt zajmuje trzecie miejsce, natomiast Team Kushkoma musi cieszyć się z czwartego miejsca. Gratulujemy TeamSoloRekt trzeciego miejsca.

TRAIN - 25 razy

Train to najczęściej grana mapa w KXN Christmas Cup, kto by się spodziewał? W całym turnieju rozegrano około 72 mapy, z czego 25 z nich to train. Train został wybierany 14 razy w fazie grupowej oraz 11 razy w fazie pucharowej.

dust II x5 — 1 raz w fazie grupowej, 4 razy w fazie pucharowej

Ogólna klasyfikacja, podglądy grup oraz wyniki dostępne są w naszej relacji z KXN Christmas Cup:

Nasza relacja z KXN Christmas Cup była odwiedzana 227 razy (stan na 20.12.2020, 20:46). Natomiast wszystkie posty dotyczące KXN Christmas Cup łącznie ponad 700 wyświetleń. Dziękujemy!

» Śledź KXN Cup na ich oficjalnym fanpage.