Podsumowanie 6 dnia KXN & Szirtbox Cup!

Jesteśmy już po 6 dniu rozgrywek w KXN & Szirtbox Cup. Wczoraj mogliśmy oglądać zmagania drużyn z grup: E, F oraz H. Wszystkie wczorajsze mecze przyniosły nam jak zwykle wiele emocji. Rzućmy  więc okiem na wyniki z wczorajszego dnia!

 

Grupa E:

Perun Academy 4 : 16 Superion Gaming

 

Podsumowanie grupy E:

W grupie E obyło się bez niespodzianek tak jak według naszych przewidywań to Superion Gaming awansowało z pierwszego miejsca, natomiast drugie miejsce należało do zespołu TEAM G. Dzięki temu obie te ekipy zobaczymy w wyższej lidze w maju! Niestety, ale z turniejem pożegnało się Perun Academy oraz Psychic Raccoons. Mamy nadzieję, że obie te drużyny przystąpią do niższej ligi, która odbędzie się za miesiąc!

 

Grupa F:

OneVision E-Sport 16 : 7 PAW1AN 

PAW1AN 16 : 8 MiGBrusy

Passions Of Gaming 16 : 7 MiGBrusy

 

Grupa H:

Pryma Sort 16 : 0 Throw Death Shadow (w/o)

 

Podsumowanie grupy H:

W grupie H obeszło się bez zaskoczeń, z pierwszego miejsce awansowało Ab Ovo Esports, które zdobyło komplet punktów, natomiast drugie miejsce należy do Pryma Sort. Te zespoły zobaczymy w lepszej lidze, która odbędzie się w maju. Jednak z turniejem pożegnały się zespoły Typical Gaming oraz Throw Death Shadow. Pomimo to zobaczymy je w niższej lidze!

 

Już dzisiaj zobaczymy ostatnie spotkania grupowe. Głównie będziemy oglądać zmagania grupy G, jednak zobaczymy także mecze drużyn z grup: B oraz F. Oczywiście życzymy powodzenia wszystkim drużynom! Relację z turnieju KXN & Szirtbox Cup możecie śledzić na naszym portalu!

 

Śledź KXN & Szirtbox Cup na ich oficjalnym fanpage’u!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *