O NAS

Data założenia: 2.01.2019

Superion.pl to portal medialny zajmujący się pisaniem artykułów na temat współpracujących drużyn, turniejów. Od dnia 2 stycznia 2019 roku nieprzerwanie piszemy newsy o naszych współpracujących. Oprócz newsów możecie znaleźć relacje z turniejów takich jak ESEA, pod warunkiem, że w turnieju jest minimum 5 partnerów. Z czasem postanowiliśmy założyć własną drużynę, jaką jest Superion Gaming. Od lipca 2020 roku rozsyłamy tzw. Newslettery dla osób zainteresowanych: m.in powiadomienia o rekrutacjach, relacjach oraz zmianach w składzie, a wszystko to drogą mailową i co ważne nie zaśmieca to waszej skrzynki.

Współpracuj z nami!

Jeśli jesteś właścicielem drużyny, organizacji bądź turnieju i potrzebujesz wsparcia medialnego napisz do nas, ale przed tym zapoznaj się z zakładką współpraca, tam znajdziesz wszelakie informacje na temat współpracy z nami: m.in wymagania oraz oferta. Nie wszystkie propozycje współprac zostaną przyjęte, natomiast wszystkie będą przejrzane. Kliknij poniższy przycisk aby przekierować do zakładki WSPÓŁPRACA.

Redakcja

Rekrutacja nadal jest otwarta, przyjmiemy nowe osoby z otwartymi rękoma, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami poprzez wiadomość prywatną na fanpage.

sequ3r

sequ3r to założyciel portalu, od początku projektu (2.01.2019) zajmuje się całym projektem i pisaniem newsów. W wolnym czasie zajmuje się grafiką oraz półprofesjonalnym graniem w CS’a.

KONTAKT:
kontakt@superion.pl

fb.com/superionpl