Nowy wygląd strony!

Miło nam zaprezentować nowy, odświeżony wygląd strony. Wraz z nowym wyglądem zoptymalizowaliśmy stronę i powinna ładować się jeszcze szybciej. Pop-up z newsletterem został przeniesiony do zakładki newsletter, tam możesz się zapisać do newslettera. Zmieniliśmy całkowity wygląd relacji z turniejów, cała strona zyskała nową oprawę graficzną, dzięki czemu wygląda lepiej. Do headera dodano miejsce reklamowe. 

Jeśli posiadałeś konto na poprzedniej wersji strony to możesz korzystać z tego samego konta – z menu wybierz “Menu Użytkownika” następnie zaloguj i logujesz się tymi samymi danymi co poprzednio. Od dnia dzisiejszego nie będziemy dalej prowadzić zakładek turniejowych, same relacje, w takowej relacji możemy umieścić ranking ogólny z wszystkich edycji bądź z jednej. Zakładki drużynowe na chwilę obecną są zawieszone. We wpisach nadal będą pojawiać się reklamy, ceny reklam się zmieniły, więcej informacji w zakładce REKLAMA. 

Przez okres pracy nad stroną trochę zaniedbaliśmy pisanie newsów, dlatego od dnia dzisiejszego będą regularnie pojawiać się posty w godzinach wieczornych, natomiast posty, których nie mogliśmy udostępnić udostępnimy już niedługo. Przez okres pracy nad stroną również nie nawiązywaliśmy nowych współprac, jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą prosimy o kontakt. 

Nowe menu w wpisach.
Menu we wpisach wygląda inaczej niż w relacjach czy stronach, zostało przeniesione w prawy górny róg strony, a całe menu po kliknięciu wyświetli się po lewej stronie. Takie rozwiązanie ułatwia przeglądanie wpisów, artykułów na urządzeniach mobilnych. 

 

Mamy nadzieję, że podoba wam się nowy wygląd naszej strony i będziecie jeszcze częściej na nią zaglądać! 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *