KXN Christmas Cup

SZYBKIE MENU (terminarz)

Podgląd tabeli

Grupa A

#
Drużyna
R.M
Punkty
Bilans
1.
MarsoniX
3
9
3-0
2.
Exiled Bears AC SEOSEM24
3
6
2-1
3.
Aristoon E-sport
3
3
1-2
4.
RISE
3
0
0-3

Grupa B

#
Drużyna
R.M
Punkty
Bilans
1.
soCLOSE esport
3
9
3-0
2.
Wielka Lechia
3
6
2-1
3.
NNG Esport
3
3
1-2
4.
EjsikKochanie
3
0
0-3

Grupa C

#
Drużyna
R.M
Punkty
Bilans
1.
Dark Foxes
3
9
3-0
2.
Shinobi
3
6
2-1
3.
Ice Warriors Esports
3
3
1-2
4.
Spray'Nation
3
0
0-3

Grupa D

#
Drużyna
R.M
Punkty
Bilans
1.
Rebel Crew
3
9
3-0
2.
NFWxAKSZONWAVE
3
6
2-1
3.
NFW Crew
3
3
1-2
4.
LYLON
3
0
0-3

Grupa E

#
Drużyna
R.M
Punkty
Bilans
1.
TeamSoloRekt
3
9
3-0
2.
Atlas Grzybów
3
6
2-1
3.
Impave.gg
3
3
1-2
4.
Grupa Zawodnicza
3
0
0-3

Grupa F

#
Drużyna
R.M
Punkty
Bilans
1.
Exiled Bears SEOSEM24
3
9
3-0
2.
Element5
3
6
2-1
3.
BadDeprox RED
3
3
1-2
4.
TeamDarkEntry
3
0
0-3

Grupa G

#
Drużyna
R.M
Punkty
Bilans
1.
Gamelaxy by Pompa Team
3
9
3-0
2.
Hype Esports
3
6
2-1
3.
Hawks62
3
3
1-2
4.
Kazuars Squad
3
0
0-3

Grupa H

#
Drużyna
R.M
Punkty
Bilans
1.
ClawPrism
3
9
3-0
2.
Team Kushkoma
3
6
2-1
3.
Stars.GG
3
0
0-1
4.
pigwapeek
3
0
0-3

mecze - grupa A

Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
Data
16:12
overpass
RISE
13.12.2020,
20:00
16:4
train
13.12.2020,
20:00
RISE
14:16
vertigo
13.12.2020,
18:30
16:11
train
14.12.2020,
18:30
16:11
inferno
14.12.2020,
20:00
16:6
vertigo
RISE
13.12.2020,
21:30

mecze - grupa B

Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
Data
16:5
mirage
14.12.2020,
19:00
Wielka Lechia
16:1
nuke
EjsikKochanie
14.12.2020,
22:00
16:10
train
EjsikKochanie
13.12.2020,
20:00
Wielka Lechia
19:16
overpass
14.12.2020,
21:00
16:5
train
EjsikKochanie
15.12.2020,
20:00
Wielka Lechia
3:16
train
12.12.2020,
21:30

mecze - grupa C

Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
Data
16:9
inferno
12.12.2020,
17:00
5:16
inferno
12.12.2020,
19:00
16:8
train
13.12.2020,
19:30
11:16
train
14.12.2020,
18:00
14:16
inferno
14.12.2020,
20:00
10:16
nuke
12.12.2020,
20:00

mecze - grupa D

Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
Data
16:12
vertigo
NFWxAKSZONWAVE
-
19:17
mirage
12.12.2020,
22:00
NFWxAKSZONWAVE
16:8
overpass
13.12.2020,
16:00
16:14
vertigo
12.12.2020,
21:00
8:16
mirage
NFWxAKSZONWAVE
12.12.2020,
21:00
9:16
vertigo
12.12.2020,
22:00

mecze - grupa E

Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
Data
TeamSoloRekt
16:2
train
Grupa Zawodnicza
13.12.2020,
17:00
11:16
dust II
Atlas Grzybów
13.12.2020,
17:00
Grupa Zawodnicza
1:16
mirage
Atlas Grzybów
13.12.2020,
18:00
Grupa Zawodnicza
8:16
mirage
13.12.2020,
19:00
Atlas Grzybów
9:16
train
TeamSoloRekt
13.12.2020,
19:00
TeamSoloRekt
16:6
nuke
14.12.2020,
20:00

mecze - grupa F

Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
Data
2:16
train
11.12.2020,
17:15
10:16
train
13.12.2020,
21:00
16:7
mirage
13.12.2020,
22:00
3:16
mirage
13.12.2020,
22:00
16:6
mirage
15.12.2020,
20:00
11:16
train
15.12.2020,
22:00

mecze - grupa G

Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
Data
Hawks62
16:8
inferno
13.12.2020,
17:00
16:10
mirage
Hawks62
14.12.2020,
17:00
0:16
walkower
14.12.2020,
17:00
22:18
train
14.12.2020,
18:00
22:19
inferno
Hawks62
14.12.2020,
18:00
11:16
train
14.12.2020,
19:00

mecze - grupa H

Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
Data
Team Kushkoma
16:4
vertigo
11.12.2020,
20:00
19:17
train
pigwapeek
14.12.2020,
20:00
pigwapeek
0:16
walkower
14.12.2020,
21:00
pigwapeek
7:16
mirage
Team Kushkoma
14.12.2020,
22:00
12:16
mirage
14.12.2020,
22:00
Team Kushkoma
13:16
mirage
14.12.2020,
21:00

faza pucharowa - 1/8

Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
Mapy
Data
2:0
walkower
17.12,
18:00
0:2
Team Kushkoma
13:16 Vertigo
12:16 Train
17.12,
19:00
2:1
16:4 Inferno
14:16 Dust II
16:8 Mirage
16.12,
19:00
0:2
Wielka Lechia
4:16 Vertigo
17:19 Train
17.12,
20:00
2:0
Atlas Grzybów
16:11 Mirage
16:12 Train
16.12,
20:30
TeamSoloRekt
2:0
16:9 Train
16:14 Overpass
16.12,
21:00
2:0
walkower
17.12,
19:00
1:2
16:11 Mirage
13:16 Dust II
14:16 Train
17.12,
21:00

faza pucharowa - ćwierćfinały

Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
Mapy
Data
0:2
Team Kushkoma
12:16 Train
9:16 Nuke
18.12,
19:30
2:0
Wielka Lechia
16:3 Vertigo
16:14 Dust II
18.12,
18:30
0:2
TeamSoloRekt
10:16 Train
11:16 Overpass
18.12,
20:30
2:1
11:16 Nuke
16:8 Mirage
16:4 Train
17.12,
19:00

faza pucharowa - półfinały

Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
Mapy
Data
2:0
Team Kushkoma
16:10 Train
16:5 Vertigo
19.12,
18:50
2:0
TeamSoloRekt
16:1 Train
16:11 Inferno
19.12,
18:00

faza pucharowa - finał

Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
Mapy
Data
2:0
16:6 Mirage
16:3 Dust II
20.12,
18:00

** finał zostanie rozegrany ponownie 23.12 o 20:00 **

faza pucharowa - mecz o 3. miejsce

Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
Mapy
Data
Team Kushkoma
1:2
TeamSoloRekt
6:16 Nuke
22:18 Train
11:16 Vertigo
TBA

klasyfikacja końcowa

#
Logo
Nazwa #
Logo
Nazwa
1.
2.
3.
TeamSoloRekt
4.
Team Kushkoma
5-8.
5-8.
Wielka Lechia
5-8.
5-8.
9-16.
9-16.
9-16.
9-16.
9-16.
Atlas Grzybów
9-16.
9-16.
9-16.
17-24.
17-24.
17-24.
17-24.
17-24.
17-24.
17-24.
Hawks62
17-24.
25-32.
RISE
25-32.
EjsikKochanie
25-32.
Grupa Zawodnicza
25-32.
pigwapeek
25-32.
25-32.
25-32.
25-32.