Już dziś zostaną rozegrane półfinały czwartego sezonu STARLEAGUE. Zostały 4 najlepsze drużyny w turnieju, ale tylko dwie awansują dalej, a ci co odpadną będą walczyć w meczu o 3. miejsce.

Shinobi Clan 1:2 WKS Śląsk Wrocław Esports

16:14 Train
5:16 Nuke
6:16 Inferno

Bez wątpienia faworytem tego spotkania był WKS Śląsk Wrocław Esports. Małym zaskoczeniem, gdy Shinobi wygrało pierwszą mapę wynikiem 16 do 14 na Trainie. Liczyliśmy, że podobną ilość rund zobaczymy na drugiej mapie. Niestety tak się nie stało – WKS Śląsk Wrocław Esports przypomniało widzom kto tutaj jest faworytem i wygrało drugą mapę 16 do 5 na Nuke’u. Na trzeciej mapie padł wynik 16 do 6 (Inferno).

Esport StarVision 2:1 Eques

16:4 Nuke
12:16 Inferno
16:13 Train

StarVision vs. Eques. Pierwsza mapa była zdominowana przez zawodników StarVision. Na Nuke’u Eques nie miało szans. Natomiast na drugiej można powiedzieć, że się odbiło, wygrali Inferno wynikiem 16 do 12 i doprowadzili do wyrównania w mapach. Na decydującej mapie zabrakło im dwóch rund do dogrywki. Nie udało im się wyrównać, dlatego też to przeciwnik powalczy dziś o półfinał, a nie Eques.

Miyagi.PRO 2:0 RedLions e-Sport

16:12 Inferno
16:13 Dust II

Jeden z dwóch meczy w którym nie oglądaliśmy trzeciej mapy, choć nie zabrakło emocji, gdyż w tym meczu obie drużyny grały na równym poziomie i każdy w tym spotkaniu mógł wygrać. Niewiele zabrakło, abyśmy oglądali trzecią mapę w tym spotkaniu. Mimo wszystko to Miyagi.PRO okazało się lepsze, to oni powalczą o finał.

BadDeprox RED  2:0 Velocity Gaming

16:13 Mirage
16:14 Train

Velocity Gaming czyli faworyt całego turnieju i dość spore zaskoczenie. Odpadają na etapie ćwierćfinałów i nie będziemy mogli ich oglądać w walce o finał. Natomiast wiemy jedno – będą emocje w drugim półfinale. Wiemy na co już stać BadDeprox i raczej nikt nie powinien się zdziwić jak w drugim półfinale będą potrzebne dogrywki.

WKS Śląsk Wrocław Esports vs. Miyagi.PRO

transmisja: https://twitch.tv/starleague_1

Esport StarVision vs. BadDeprox RED

transmisja: https://twitch.tv/starleague_2

» Śledź STARLEAGUE na ich oficjalnym fanpage.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *