IEM Katowice 2020: Vitality odpada z turnieju.

Vitality przegrało z FaZe i odpadło z Intel Extreme Masters Katowice 2020.

FaZe swój pierwszy mecz w grupie A przegrało na Natus Vincere 2-1 w mapach, wygrali z Renegades 2-0 i takim sposobem znaleźli się w półfinale dolnej drabinki. Natomiast Vitality swój pierwszy mecz wygrało, 2-0 z Ninjas In Pyjamas. Następnie przegrali 2-0 w mapach na Astralis.

Mecz rozpoczęliśmy na mapie Mirage, która została wybrana przez zawodników FaZe. Vitality rozpocznie po stronie broniącej. Do przerwy mamy prowadzenie międzynarodowej formacji czyli FaZe, prowadzą jedynie jednym punktem przewagi. FaZe w drugiej połowie będzie bronić bombsite’ów. Mapa emocjonująca, fajnie się to oglądało. Ostatecznie FaZe przegrało wynikiem 16:14.

Mirage, 16:14 dla Vitality

Kolejna mapa to Nuke, wybrana przez zawodników Vitality którzy rozpoczną mapę po stronie atakującej. Przyzwoita strona terrorystów na mapie de_nuke, wygrali sześć rund. Jeśli wygrają rundę pistoletową w drugiej połowie to możemy oglądać wyrównanie w tym meczu. Tak się nie stało, FaZe wygrało siedem rund, oddając przy tym pięć i mamy wyrównanie 1-1 w mapach.

Nuke, 16:11 dla FaZe

Ostatnia mapa w tym pojedynku to Inferno. Vitality rozpocznie po stronie broniącej. Słaba pierwsza część mapy w ich wykonaniu i mamy prowadzenie FaZe do przerwy wynikiem 10:5. W drugiej połowie Francuska formacja wygrała zaledwie pięć rund, oddając przy tym sześć.

Inferno, 16:10 dla FaZe

Vitality odpada z turnieju, a FaZe powalczy o awans do ćwierćfinału już jutro o 15:30.