IEM Katowice 2020: Renegades odpada z turnieju.

FaZe które przegrało wczoraj w meczu na Natus Vincere dzisiaj musiało mierzyć się z Renegades które podejmowało wczoraj fnatic. Zawodnicy z Australii na fnatic przegrali 2-0 w mapach, natomiast FaZe przegrało 1-2 w mapach po zaciętej drugiej mapie.

Pojedynek rozpoczęliśmy na mapie de_inferno która została wybrana przez zawodników Renegades. Zawodnicy z Australii rozpoczęli po stronie atakującej która okazała się bardzo dobra w ich wykonaniu jak na mapę inferno. Po pierwszej części spotkania mamy wynik 8:7 dla FaZe. Dla zawodników Renegades jest to dobry wynik patrząc jaką mapą jest inferno, ale taką przewagę psychiczną trzeba umieć wykorzystywać czego im się ostatecznie nie udało dokonać gdyż finalnie przegrali mapę wynikiem 16:12

FaZe 16:12 Renegades (Nuke, pick Renegades)

Kolejna mapa to wybór FaZe i szansa dla nich na zamknięcie meczu na dwóch mapach. Zawodnicy międzynarodowej formacji rozpoczną po stronie terrorystów. Bardzo dobra pierwsza połowa spotkania w wykonaniu FaZe które wygrało pierwszą połówkę wynikiem 12:3.  Renegades w drugiej połowie co prawda zdobyło więcej rund niż w pierwszej, ale to nie pomogło, a FaZe domknęło tą mapę i to FaZe powalczy dalej.

[sc name="reklama1"]
FaZe 16:10 Renegades (Mirage, pick FaZe)

FaZe już jutro zmierzy się z Vitality o godzinie 19:00. Natomiast Renegades musi pożegnać się z turniejem.