IEM Katowice 2020: Natus Vincere w wielkim finale.

IEM Katowice 2020: Natus Vincere zagra w wielkim finale z G2.

Dziś od godziny 19:35 mogliśmy oglądać chyba pojedynek który na IEM Katowice 2020 zapowiadał się na najbardziej wyrównany i pełny emocji, ostatecznie tak nie było.

Wszystko zaczęło się od pierwszej mapy. Dust2, wybrany przez zawodników Rosyjskiej formacji, rozpoczną po stronie terrorystów. Sensacja, niespodzianka, jak to nazwać. Natus Vincere do przerwy prowadzi 14:1, zmiana stron i będziemy mogli oglądać Astralis po stronie atakującej. W drugiej połowie drużyna z Danii wygrała zaledwie cztery rundy.

Dust2, 16:5 dla Natus Vincere

[sc name="reklama1"]

Kolejna mapa w tym pojedynku to Nuke, wybór Astralis. Natus Vincere rozpocznie po stronie antyterrorystów. Do przerwy widnieje po raz kolejny jednostronny wynik, Na’Vi prowadzi 13:2.  Zmiana stron i będziemy mogli oglądać ataki Na’Vi. Rosyjska formacja w drugiej połowie przegrała trzy rundy, wygrywając przy tym również trzy i to oni zagrają w finale.

Nuke, 16:5 dla Natus Vincere

[sc name="superioncup"]

Już jutro od godziny 17:00 będziemy mogli oglądać pojedynek G2 vs. Natus Vincere w formacie BO5.