IEM Katowice 2020: Natus Vincere w półfinale.

Natus Vincere wygrywa 2-0 z Liquid i zagra w półfinale IEM Katowice 2020.

Mecz ćwierćfinałowy Natus Vincere vs. Liquid mogliśmy oglądać już od godziny 19:00. Bardzo emocjonujące spotkanie. S1mple nie zawiódł, gorzej może być w przypadku zawodników Liquid, wyróżniającym zawodnikiem po ich stronie był Jonathan “EliGE” Jablonowski.

Pierwsza mapa to Dust2, mapa ta została wybrana przez zawodników Natus Vincere. Ekipa s1mple’a rozpocznie po stronie terrorystów. Do przerwy mamy wynik 10:5 dla terrorystów czyli Natus Vincere. Zmiana stron i będziemy mogli oglądać Liquid po stronie atakującej. Amerykańska formacja wygrała sześć rund, przegrywając przy tym również sześć. Natus Vincere zwycięża na pierwszej mapie wynikiem 16:11 i prowadzi 1-0 w mapach.

Dust2, 16:11 dla Natus Vincere

[sc name="reklama1"]

Kolejna mapa w tym pojedynku to Mirage, który został wybrany przez zawodników Liquid. Natus Vincere rozpocznie w pierwszej połowie po stronie atakującej. Dobra pierwsza część spotkania w wykonaniu Natus Vincere, do przerwy prowadzą wynikiem 9:6. Zmiana stron i będziemy mogli ich oglądać po stronie atakującej. W drugiej połowie tej mapy wygrali siedem rund, przegrali taką samą ilość rund. Natus Vincere wygrywa na drugiej mapie wynikiem 16:13 i to oni zagrają w półfinale z Astralis.

Mirage, 16:13 dla Natus Vincere