IEM Katowice 2020: Natus Vincere triumfatorem.

Dziś od godziny 17:00 mogliśmy oglądać prawdziwe widowisko. G2 podejmowało Natus Vincere w ramach finału IEM Katowice 2020. Mecz odbył się w formacie Best of 5, ale zawodnicy NAVI potrzebowali tylko trzech map aby rozstrzygnąć wynik spotkania. Niesamowity turniej pod względem wyników, szkoda tylko, że bez widzów na scenie, ale zdrowie jest najważniejsze.

Przejdźmy do pierwszej mapy czyli oczywiście Nuke, mapa ta została wybrana przez zawodników G2. Rozpoczną po stronie terrorystów, ale wynik nie wskazuje na to że mapa ta była ich wyborem. Natus Vincere do przerwy prowadzi 14:1 podobnie jak w meczu półfinałowym na Astralis. G2 w drugiej połowie wygrało trzy rund, przegrało dwie. Natus Vincere prowadzi 1-0 w finale.

Nuke, 16:4 dla Natus Vincere

[sc name="reklama1"]

Druga mapa to wybór Natus Vincere. Mowa tutaj o mapie piaskowej czyli Dust2. Drużyna z regionu CIS rozpocznie po stronie terrorystów. Do przerwy prowadzą wynikiem 8:7, zmiana stron i będziemy mogli ich oglądać po stronie defensywnej. W drugiej połowie wygrali osiem rund,oddając przy tym sześć. Natus Vincere wygrywa drugą mapę wynikiem 16:13 i prowadzą już 2-0 w finale. Miejmy nadzieję, że G2 obudzi się w porę i zobaczymy chociaż czwartą mapę w tym pojedynku.

Dust2, 16:13 dla Natus Vincere

[sc name="superioncup"]

[sc name="reklama"]

Trzecią mapą jest Mirage który został wybrany przez zawodników G2. Mamy nadzieję, że mapa powędruje na konto G2 gdyż chcemy zobaczyć co najmniej cztery mapy w tym pojedynku. Ekipa z Francji rozpocznie mecz po stronie terrorystów. Wyśmienita strona broniąca w wykonaniu Natus Vincere. Przegrali zaledwie jedną rundę w pierwszej połowie i do przerwy prowadzą 14:1. Nie wygląda na to żeby G2 miało się obudzić. Zmiana stron i będziemy mogli oglądać G2 po stronie broniącej. Zawodnicy z Francji wygrali rundę pistoletową. Natus Vincere force’uje w drugiej rundzie. Wygrali rundę force, G2 na pewno się nie podniesie. Tak się stało, mapa numer trzy wędruje na konto Natus Vincere.

Mirage, 16:2 dla Natus Vincere

1 miejsce: Natus Vincere