IEM Katowice 2020: G2 w wielkim finale.

Dziś od godziny 15:00 mogliśmy oglądać pierwszy półfinał w ramach IEM Katowice 2020. Mogliśmy oglądać w akcji fnatic jak i G2, ale tylko jedna drużyna awansuje do wielkiego finału.

Pojedynek rozpoczęliśmy na mapie Inferno, mapa została wybrana przez Szwedzką ekipę. Fnatic w pierwszej połowie zagra po stronie terrorystów. Do przerwy mamy prowadzenie G2, fnatic wygrało zaledwie pięć rund. Zmiana stron i to fnatic będzie się teraz bronić. Wygrali siedem rund, ale to nie wystarczyło chociaż na dogrywkę. G2 prowadzi 1-0 w mapach.

Inferno, 16:12 dla G2

[sc name="reklama1"]

Druga mapa w tym pojedynku to Dust2, wybrana została przez zawodników G2, a więc zawodnicy Francuskiej formacji mają szansę na zamknięcie spotkania w dwóch mapach. Fnatic w pierwszej połowie rozpocznie po stronie antyterrorystów. Dobra strona broniąca w wykonaniu Szwedów, wygrali dziewięć rund na piętnaście możliwych. Zmiana stron i będziemy oglądać ataki Szwedów. W drugiej połowie wygrali siedem rund, stracili pięć. Pięć rund na konto G2 w drugiej połowie to za mało abyśmy mogli oglądać co najmniej dogrywkę w tym spotkaniu. Fnatic doprowadza do wyrównania w mapach.

Dust2, 16:11 dla fnatic

[sc name="superioncup"]

Ostatnia i decydująca mapa w tym pojedynku to Train. Fnatic w pierwszej połowie rozpocznie po stronie terrorystów, a G2 po stronie broniącej. Co najmniej dobra strona atakująca w wykonaniu fnatic, sześć rund na mapie Train to spora zaliczka przed nadchodzącą drugą połową w której to G2 będzie atakowało bombsite’y. G2 w drugiej połowie wygralo rundę więcej niż fnatic w pierwszej połowie i ostatecznie to oni zagrają w wielkim finale.

Train, 16:12 dla G2

Wielki finał, jutro 17:00 – g2 vs. astralis/navi (bo5)