IEM Katowice 2020: fnatic zagra z G2.

Fnatic pokonało 100Thieves 2-0 w mapach i zagra w półfinale IEM Katowice 2020 z G2.

Dziś od godziny 15:00 mogliśmy oglądać  pierwszy mecz ćwierćfinałowy w ramach IEM Katowice 2020, niestety mecz odbył się bez publiczności, z resztą tak jak wszystkie mecze fazy pucharowej z racji wirusa z Wuhan. Pierwszą mapą w tym pojedynku jest Inferno, mapa ta została wybrana przez 100 Thieves. Szwedzi rozpoczną w pierwszej połowie po stronie antyterrorystów. Do przerwy prowadzą wynikiem 10:5. W drugiej połowie 100 Thieves będzie grało po stronie broniącej. Udało im się wygrać dziesięć rund, przegrali pięć co oznacza dogrywkę. Potrzebowaliśmy zaledwie jedną dogrywkę, aby poznać zwycięzce pierwszej mapy. 100 Thieves w całej dogrywce zdobyło zaledwie jedną rundę.

Inferno, 19:16 dla fnatic

[sc name="reklama1"]

Kolejna mapa to de_mirage, która została wybrana przez zawodników fnatic. Szwedzi rozpoczną w pierwszej połowie po stronie terrorystów. Jeśli wygrają tą mapę awansują do półfinału, ale nie zapominajmy, że 100 Thieves też jest głodne awansu. Do przerwy widnieje wynik 9:6 dla 100 Thieves. Zmiana stron i będziemy mogli oglądać fnatic po stronie broniącej. Zdobyli tyle samo rund co 100 Thieves, przegrali również sześć rund i mamy dogrywkę. Podobnie jak na pierwszej mapie 100 Thieves zdołało wygrać tylko jedną rundę w dogrywce.

Mirage, 19:16 dla fnatic

Sobota, 15:00 – fnatic vs. G2
Sobota, 18:55 – Astralis vs. Na’Vi/Liquid