IEM Katowice 2020: Astralis pewnie wygrało z fnatic.

IEM Katowice 2020: Astralis pewnie wygrywa z fnatic i zagrają w półfinale.

Astralis dziś od godziny 14:25 podejmowało fnatic w ramach finału górnej drabinki grupy A. Duńczycy dosyć szybko uporali się ze Szwedami. Wygrani tego meczu na pewno zagrają w półfinale, a przegrani będą rozstawieni w ćwierćfinale.

Pierwsza mapa w tym pojedynku to Overpass, mapa ta została wybrana przez fnatic. Astralis rozpocznie po stronie antyterrorystów. Do przerwy widnieje wynik 10:5 dla Astralis. W drugiej połowie fnatic wygrało zaledwie cztery rundy i Astralis wysuwa się na prowadzenie 1-0 w mapach.

Overpass, 16:9 dla Astralis

[sc name="reklama1"]

Kolejna mapa w tym pojedynku to Vertigo, które zostało wybrane przez zawodników Astralis. Duńczycy rozpoczną po stronie terrorystów. Do przerwy widnieje wynik 9:6 dla Astralis, nie wygląda na to, żeby fnatic miało się obudzić w drugiej połowie. Szwedzi w drugiej połowie wygrali zaledwie dwie rundy, w całym meczu łącznie siedem rund powędrowało na ich konto.

Vertigo, 16:8 dla Astralis

[sc name="superioncup"]

Fnatic prawdopodobnie zagra na przegranego finału górnej drabinki grupy B lub na wygranego dolnej drabinki grupy B.