Gentle Foxes Esports naszym nowym partnerem.

Gentle Foxes Esports naszym nowym partnerem. Dziękujemy za zaufanie.

Gentle Foxes Esports dołącza do programu partnerskiego. Dziękujemy za zaufanie. Na pewno będzie to owocna współpraca. Organizacja która na dzień dzisiejszy funkcjonuje pod nazwą Gentle Foxes Esports powstała 6 stycznia 2020 roku. Już wkrótce pojawi się zakładka drużynowa opisująca tą drużynę na naszym portalu. Gentle Foxes w swoich szeregach ma kilka dywizji, a dokładniej trzy: CS:GO, FIFA 20 oraz Hearthstone. Do dywizji CS:GO aktualnie prowadzona jest rekrutacja i na ten moment znamy dwóch zawodników.

Counter-Strike: Global Offensive
🇵🇱 Mateusz “Papito” Szcześniak
🇵🇱 Krzysztof “Extreme” Cader
– rekrutacja
– rekrutacja
– rekrutacja

Hearthstone
🇵🇱 Konrad “Konrad” Ziegler
🇵🇱 Michał “MajKel” Kępiński

FIFA 20
🇵🇱 Artur “Cookiestyleau” Glanowskis

CEO
Łukasz “Runaways13” Bednarz

MENADŻER
Saymon “Liptonek” Palka

Śledź Gentle Foxes Esports na ich oficjalnym fanpage.

[sc name="reklama1"]

Nadal jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje współpracy. Prosimy pamiętać, że twoje podanie o współpracę może zostać odrzucone nawet jeśli spełniasz wszystkie warunki. Każde podanie będzie rozpatrywane pod kątem poziomu organizacji (poziom graficzny, składy, poziom składów). Chętnych zapraszamy na nasz fanpage – https://facebook.com/superionpl

Poszukujemy redaktorów, osób chętnych. Nie musisz znać wordpressa czy html’a – wszystkiego da się nauczyć. Wystarczy od 15 do 60 minut czasu wolnego. Chętnych zapraszamy na nasz fanpage.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *