ExistFear, NFW Crew, Kazurars Squad z pierwszymi zwycięstwami w ESEA Open #35.

Wczoraj w ramach ESEA Open #35 mogliśmy oglądać mecze z udziałem trzech naszych partnerów – ExistFear, NFW Crew oraz Kazuars Squad, wszystkie te drużyny wygrały swoje spotkania, co nas niezmiernie cieszy. Aktualnie prowadzimy relację z tego sezonu ESEA Open – https://superion.pl/partnerzy-w-esea-open-s35/

ExistFear pierwszy mecz rozegrało na EshorEsports, w meczu nie obyło się bez dogrywek, na szczęście dla fanów Polskiej formacji to ExistFear odniosło w tym meczu zwycięstwo, pokonali rywali wynikiem 22 do 20 na mapie de_overpass. Transmisję z meczu zapewnił twitch.tv/raizenovsky.

ExistFear 22 — 20 EshorEsports

NFW Crew kontra XY Esports. NFW miało mniej problemów z przeciwnikami niż ExistFear. Polacy swój pierwszy mecz na pewno mogą zaliczyć do udanych, bowiem wygrali go do 12 na mapie, która jest uwielbiana przez Polaków, oczywiście de_mirage. 

NFW Crew 16 — 12 XY Esports

Kolejny mecz to Kazuars Squad vs. No Mercy CSGO, a zarazem najbardziej jednostronny pojedynek, na korzyść naszych partnerów. Kazuars wygrało 16:7 na mapie de_dust2. Gratulujemy.

Kazuars Squad 16 — 7 No Mercy CSGO

Już dziś w akcji będziemy mogli zobaczyć takie drużyny jak Sative, BongoNeiro AC, czy kolejny mecz Kazuars Squad. Więcej informacji w naszej relacji.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *