Exiled E-Sports ze zmianami w dywizji CS:GO

[sc name=”reklama1″]

Exiled E-Sports niecałe dwa dni temu ogłosiło za pomocą swoich mediów społecznościowych masę zmian, które zaszły w dywizji  Counter-Strike Global Offensive. Drużyna ogłosiła zakończenie współpracy z Menedżerem formacji CS:GO Filipem “DestroFB” Bartoszewiczem. Niestety przyczyna tejże decyzji nie została ujawniona, jednak Exiled zapewnia, że rozstanie to odbyło się bez żadnych spięć.

Roszady w składzie

Drugą osobą, która pożegnała się z Exiled E-Sports był jeden z kluczowych zawodników, czyli Jakub “xGlitch” Łuba. Jak donosi Exiled powodem odejścia Jakuba z zespołu miało być odnalezienie przez niego nowej drużyny. Lukę w drużynie po Jakubie uzupełnił Paweł “Cyrkiel” Kubicki, który w zespole będzie pełnił rolę snajpera. Sama “organizacja” o Pawle napisała tak:

Paweł to bardzo ambitny oraz utalentowany zawodnik, który stara się ciągle eliminować swoje błędy. My sami pokładamy w nim wielkie nadzieje!

Kolejną zmianą w team’ie było dosyć nieoczekiwane umieszczenie Kamila “Dormiz’a” Waleszczaka na ławce, jednak samo Exiled wyjaśniło, że była to decyzja podjęta przez Kamila, który przez problemy prywatne nie mógł grać dalej w zespole. Za Dormiza do składu powrócił ponownie Michał “Zielu” Zieliński, który do tej pory przesiadywał na ławce Exiled. Osobiście życzymy powodzenia wszystkim nowym zawodnikom Exiled. Chłopaki póki co intensywnie trenują razem, więc zapewne w niedalekiej przyszłości będziemy mogli ich zobaczyć na jakimś turnieju!

[sc name=”reklama”]

Obecny skład Exiled E-Sports prezentuje się następująco:

Śledź Exiled E-Sports na ich oficjalnym fanpage’u!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *