Exiled E-Sports triumfuje w Extreme e-League

[sc name=”reklama1″]

Niecałe dwie godziny temu Exiled E-Sports poinformowało, że ich główna dywizja pokonała zespół NoX Gaming wynikiem 2 : 1 w ramach finału Extreme e-League. Tym samym zawodnicy Exiled zapewnili sobie udział w kolejnej edycji, gdzie walczyć będą o nagrody. Sam mecz prezentował się następująco:

  • Exiled swoje zmagania rozpoczęło od mapy Oveprass wybranej przez rywali. Ostatecznie mapa NoX trafiła na konto Exiled, które pokonało rywali wynikiem 16 : 9.
  • Kolejną mapą było wybrane przez Exiled Inferno, niestety dla naszego partnera nie okazał się to najlepszy wybór, ponieważ ostatecznie to Exiled przegrało na mapie wybranej przez siebie wynikiem 11 : 16.
  • Decydującą mapą był Train, w który zawodnicy Exiled weszli bardzo dobrze, ponieważ po stronie CT uzyskali wynik 12 : 3, jednak mecz nie zakończył się tak szybko, gdyż zawodnicy NoX nie zamierzali złożyć broni i walczyli do końca, jednak to rozpędzeni zawodnicy Exiled zdołali domknąć mapę wynikiem 16 : 10.

Gratulujemy zawodnikom Exiled E-Sports zwycięstwa w turnieju. Życzymy dalszych powodzeń chłopakom, którzy zmierzą się już jutro z BongoNeiro Green w ramach ESDM Cup!

Śledź Exiled E-Sports na ich oficjalnym fanpage’u!

[sc name=”reklama”]

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *