Europejski Minor nie dla Polaków.

Sebastian “NEEX” Trela wraz ze Smash w pierwszym meczu mierzył się z mocniejszym fnatic. Jak się okazało ekipa Sebastiana przegrała ten mecz, a fnatic ich po prostu zdominowało. Na mapie wybranej przez SMASH czyli Mirage padł wynik 16:7 dla fnatic. Na drugiej mapie, Inferno padł wynik 16:6. SMASH takim sposobem znalazło się w drabince przegranych. 

Paweł “Dycha” Dycha wraz ze Sprout w pierwszym meczu podejmowali ekipę “Complexity”, z punktu widzenia zwykłego obserwatora w tym meczu obie ekipy mogły wygrać. Ostatecznie to Complexity przechodzi dalej, a Sprout będzie grało w drabince przegranych. Complexity na dwóch mapach zdominowało ekipę Pawła. Na pierwszej mapie padł wynik 16:9 dla Complexity, była to mapa Inferno. Druga mapa to Overpass, która została zakończona zwycięstwem Complexity 16:6.

[sc name="reklama"]

Sprout mierzyło się z Copenhagen Flames. Przegrany odpada z kwalifikacji, a wygrany powalczy dalej. Sprout dobrze weszło w to spotkanie gdyż na mapie wybranej przez siebie – mirage wygrali wynikiem 16:4. Druga mapa to Nuke, wybór Copenhagen Flames. Mimo dobrej pierwszej mapy Sprout uległo na tej wynikiem 16:12. Ostatnią i decydującą mapą w tym spotkaniu był Train. Ostatecznie trzecią mapę wygrało Copenhagen Flames co oznacza, że Sprout odpada z kwalifikacji. Padł wynik 16:11 dla Copenhagen Flames. Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy.

Rywalem SMASH w drabince przegranych było Hiszpańskie Movistar Riders. Podobnie jak SPROUT ekipa Sebastiana dobrze weszła w to spotkanie wygrywając pierwszą mapę wynikiem 16:14. Akcja rozgrywała się na mapie de_train. Kolejna mapa to Nuke, wybór Movistar. Już w pierwszej połowie było widać, że ekipa z Hiszpanii na tej mapie jest lepiej przygotowana. Do przerwy prowadzili 10:5. Ostatecznie wygrali mapę drugą wynikiem 16:7. Trzecia i decydująca mapa to Inferno. Ostateczny wynik to 16:12, niestety na konto Movistar. SMASH z NEEX’em w składzie odpada z kwalifikacji, a Movistar Riders powalczy dalej.

[sc name="reklama1"]

Wystarczyło wygrać dwa spotkania w górnej drabince, aby dostać się do minora. Fnatic to pierwszy uczestnik Europejskiego minora który na swojej drodze pokonał SMASH 2:0 w mapach, DIGNITAS 2:1 w mapach. Do fnatic dołącza Complexity które kilka dni temu miało nie brać udziału w tym turnieju, wszystko to za sprawą MAD Lions, które nie mogło rozegrać kwalifikacji do minora. Complexity w pierwszym meczu pokonało Sprout 2:0, w następnym GODSENT 2:0. Heretics pokonało w pierwszym meczu OG 2:0, w kolejnym Heroic 2:0 i Heretics też zagra na Europejskim minorze. NIP pokonało 2:1 Apeks, w drugim meczu BIG 2:0 i zobaczymy ich na minorze. Do wyłonienia mamy jeszcze cztery drużyny które zagrają na minorze.

Pozostało nam trzymać kciuki za Michała “MICHU” Mullera który wraz z Envy wczoraj wygrał swoje pierwsze spotkanie w Amerykańskich kwalifikacjach do Minora, następnie przegrali na ekipę z Brazylii – FURIA. Jutro o godzinie 2:00 w nocy podejmą wygranego spotkania Chaos vs. LiViD.

[sc name="superioncup"]
[sc name="rekrutacja"]

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *