Esportology Team vs. Visdom Esport w wielkim finale Center League Games.

[CS:GO] Esportology Team vs. Visdom Esport w wielkim finale Center League Games, Exiled Bears vs. Vendetta Red w meczu o 3. miejsce. 

Przedwczoraj był rozgrywany pierwszy półfinał turnieju Center League Games: Exiled Bears vs. Esportology Team. Ostatecznie to Esportology Team okazało się lepsze, wygrali bowiem wynikiem 2:1 w mapach i to oni zagrają w wielkim finale. Dzień później był rozgrywany kolejny półfinał, równie ciekawy jak pierwszy – Vendetta Red vs. Visdom Esport, ostatecznie w tym półfinale to Visdom Esport okazało się lepsze.

[supsystic-tables id=2]
 

[supsystic-tables id=4]

Oba półfinały okazały się bardzo emocjonujące, lecz tylko dwie najlepsze drużyny zagrają w finale, a przegrani meczów zmierzą się w meczu o 3. miejsce, który bez wątpienia będzie równo emocjonujący jak sam finał tego turnieju. Finał odbędzie się w Niedzielę 2 sierpnia o 19:00, a data spotkania meczu o 3. miejsce nie jest jeszcze uzgodniona, śledźcie fanpage turnieju, a na pewno dowiecie się kiedy będzie rozgrywany mecz o najniższe miejsce na podium.  Finał podobnie jak mecz o 3. miejsce odbędzie się w formacie Best of 3. Transmisje z spotkań odbędą się na oficjalnym kanale TWITCH tego turnieju – https://twitch.tv/centerleaguegames, gorąco zachęcamy bo będzie co oglądać.

[supsystic-tables id=11]
 

[supsystic-tables id=12]
 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *