PARTNERZY W ESEA OPEN #36

Posty dotyczące 36. sezonu ESEA Open

PARTNERZY BIORĄCY UDZIAŁ

NFWxAKSZONWAVE
7-5

NFW Crew
7-5

MF Killers
6-4

TaxiTeam
7-5

Superion Gaming
5-6

Team MCE
8-3

Vesa Team
4-6

Red.Dragons Gaming
4-7

Sative
7-4

YRKE.pl Versus Sacura BLACK
7-5

Veronim Esports
7-4

TERMINARZ & WYNIKI SPOTKAŃ

1. kolejka

Drużyna Wynik Drużyna Data
NFWxAKSZONWAVE
16:9
Nuke
Insane Raccoons Diamond
17.01.2021,
20:30
NFW Crew
16:2
Mirage
icecandy
18.01.2021,
21:00
MF Killers
5:16
Nuke
SLP
23.01.2021,
19:00
TaxiTeam
8:16
Overpass
Project C
17.01.2021,
19:00
Superion Gaming
2:16
Nuke
Froz Esport Marcellos
20.01.2021,
21:00
Team MCE
16:10
Mirage
vse_sxvacheno
18.01.2021,
20:00
Vesa Team
14:16
Mirage
Team Aquafi
22.01.2021,
18:00
Red.Dragons Gaming
16:0
w/o
Blitzar
19.01.2021,
20:00
Sative
16:13
Inferno
UtilitySquad
18.01.2021,
19:00
YRKE Esport
16:13
Dust II
Femmoller Main
17.01.2021,
20:30
Veronim Esports
16:9
Nuke
Glitchtech Primis
18.01.2021,
20:00

2. kolejka

Drużyna Wynik Drużyna Data
NFWxAKSZONWAVE
16:8
Overpass
EX-NoFace Gaming
21.01.2021,
20:30
NFW Crew
16:5
Mirage
Authorized Games Class
21.01.2021,
22:00
MF Killers
16:7
Inferno
Barin and Commandos
24.01.2021,
21:00
TaxiTeam
6:16
Nuke
Granit Youngsters
21.01.2021,
19:00
Superion Gaming
16:10
Inferno
Tentakelpro Academy
22.01.2021,
21:00
Team MCE
11:16
Nuke
-NoOrg-
22.01.2021,
18:30
Vesa Team
2:16
Mirage
at0m gaming
23.01.2021,
17:00
Red.Dragons Gaming
13:16
Train
SOON2B
21.01.2021,
20:00
Sative
14:16
Train
Team Dakloos
20.01.2021,
20:00
YRKE Esport
16:4
Nuke
Ribbi Incorporated
19.01.2021,
20:00
Veronim Esports
16:3
Inferno
GrumpyOld
21.01.2021,
20:00

3. kolejka

Drużyna Wynik Drużyna Data
NFWxAKSZONWAVE
16:0
w/o
Esport GAS EU
25.01.2021,
20:30
NFW Crew
16:9
Mirage
PHIWarhawks
25.01.2021,
20:30
MF Killers
14:16
Inferno
Raccoons Club
27.01.2021,
20:00
TaxiTeam
16:11
Nuke
ToxicSynergy-ELYSIUM
25.01.2021,
20:30
Superion Gaming
14:16
Nuke
Xeno Esports
26.01.2021,
20:00
Team MCE
16:3
Mirage
KPG Esport
27.01.2021,
21:00
Vesa Team
9:16
Inferno
SUNBURN
25.01.2021,
20:30
Red.Dragons Gaming
3:16
Dust II
SOON2B
26.01.2021,
20:00
Sative
16:6
Inferno
Agency Green
25.01.2021,
20:30
YRKE Esport
3:16
Overpass
FUKING ENIMALS
25.01.2021,
20:30
Veronim Esports
19:16
Nuke
DEFEATERS Academy
24.01.2021,
20:30

4. kolejka

Drużyna Wynik Drużyna Data
NFWxAKSZONWAVE
14:16
Vertigo
Rhyno DiagonalRoot
27.01.2021,
22:00
NFW Crew
16:12
Overpass
Evolutionary
31.01.2021,
20:30
MF Killers
5:16
Train
Team Diamond EU
31.01.2021,
18:00
TaxiTeam
16:12
Inferno
Cripwalkers
28.01.2021,
20:00
Superion Gaming
16:0
w/o
Eager
31.01.2021,
18:00
Team MCE
16:10
Nuke
Deluxe Esport
28.01.2021,
20:30
Vesa Team
16:10
Inferno
SwingersEU
27.01.2021,
20:00
Red.Dragons Gaming
17:19
Nuke
Oberwasser
27.01.2021,
20:00
Sative
16:2
Mirage
Runokerho
25.01.2021,
20:30
YRKE Esport
16:13
Overpass
Insane Raccoons Red
28.01.2021,
20:30
Veronim Esports
16:7
Inferno
Les Ptits Costauds
28.01.2021,
20:30

5. kolejka

Drużyna Wynik Drużyna Data
NFWxAKSZONWAVE
16:11
Vertigo
Esport Centralen
3.02.2021,
21:00
NFW Crew
16:8
Nuke
LURIX Sports Academy
3.02.2021,
20:00
MF Killers
16:13
-
Strynx Viper
1.02.2021,
20:30
TaxiTeam
9:16
Mirage
Aequitas XXX
1.02.2021,
20:30
Superion Gaming
8:16
Dust II
Immortal Balkan
31.01.2021,
-
Team MCE
16:0
w/o
Electronic Wolves
31.01.2021,
19:00
Vesa Team
16:0
w/o
Humanity OneUp
1.02.2021,
20:30
Red.Dragons Gaming
5:16
Nuke
ISOesports
1.02.2021,
20:30
Sative
10:16
Inferno
GRANZHOM
1.02.2021,
20:30
YRKE Esport
14:16
Train
50 Calibre
1.02.2021,
20:30
Veronim Esports
9:16
Overpass
awanturka
2.02.2021,
19:00

6. kolejka

Drużyna Wynik Drużyna Data
NFWxAKSZONWAVE
16:5
Mirage
CouldntThinkOfAName
5.02.2021,
22:00
NFW Crew
12:16
Train
Fast Forward
4.02.2021,
20:30
MF Killers
16:14
Inferno
Legates Purple
7.02.2021,
21:30
TaxiTeam
16:0
w/o
xXTH3xSL4Y3RZ
4.02.2021,
20:30
Superion Gaming
8:16
Nuke
Aimlok
2.02.2021,
21:00
Team MCE
6:16
Nuke
ECONIC
3.02.2021,
19:00
Vesa Team
16:10
Overpass
MPACT eSport
7.02.2021,
18:00
Red.Dragons Gaming
16:0
w/o
CyberHeat
4.02.2021,
20:30
Sative
16:6
Nuke
Playing Aliens
3.02.2021,
20:00
YRKE Esport
14:16
Overpass
50 Calibre
1.02.2021,
20:30
Veronim Esports
13:16
Nuke
Project C
3.02.2021,
18:00

7. kolejka

Drużyna Wynik Drużyna Data
NFWxAKSZONWAVE
7:16
Nuke
SPARX ESPORTS II
9.02.2021,
20:00
NFW Crew
12:16
Overpass
EF Wolves
7.02.2021,
20:00
MF Killers
16:8
Inferno
pathWAY
9.02.2021,
19:00
TaxiTeam
11:16
Inferno
IBERIAN BULLS E-SPORTS
8.02.2021,
20:00
Superion Gaming
16:11
Aqualix White
10.02.2021,
21:00
Team MCE
12:16
Mirage
Altum Esports
10.02.2021,
22:00
Vesa Team
16:8
Inferno
Ruger Esports
8.02.2021,
20:00
Red.Dragons Gaming
16:5
Nuke
Crystallize Criminal
8.02.2021,
20:30
Sative
16:14
Nuke
Failen9
8.02.2021,
21:30
YRKE Esport
8:16
Overpass
Sauna PRKLE
9.02.2021,
20:30
Veronim Esports
12:16
Vertigo
GODs Gaming - Xervers
8.02.2021,
20:45

8. kolejka

Drużyna Wynik Drużyna Data
NFWxAKSZONWAVE
8:16
Nuke
A1MCATS
11.02.2021,
20:30
NFW Crew
16:5
Nuke
Aura Esports
11.02.2021,
20:30
MF Killers
16:2
Nuke
Uzbek Paradise
10.02.2021,
21:00
TaxiTeam
16:3
Nuke
Ribbi Incorporated
10.02.2021,
22:00
Superion Gaming
16:3
Mirage
Ants Autistic Awpers
11.02.2021,
21:30
Team MCE
16:5
Nuke
TeenageMutantNinjaRetard
11.02.2021,
22:00
Vesa Team
23:25
Mirage
Team RedBloods
15.02.2021,
21:00
Red.Dragons Gaming
16:0
Train
_-PoN-_ Team 69
11.02.2021,
20:30
Sative
14:16
Train
Swelders Devil
11.02.2021,
22:00
YRKE Esport
16:2
Nuke
xXTH3xSL4Y3RZ
11.02.2021,
20:30
Veronim Esports
16:0
w/o
eSpuma Main
11.02.2021,
20:30

9. kolejka

Drużyna Wynik Drużyna Data
NFWxAKSZONWAVE
9:16
Vertigo
Hypnotic
15.02.2021,
20:30
NFW Crew
14:16
Train
Froz Esport Marcellos
16.02.2021,
20:30
MF Killers
16:6
Mirage
Team ZeXo
14.02.2021,
20:00
TaxiTeam
13:16
Mirage
SesPaLan
14.02.2021,
21:00
Superion Gaming
6:16
Mirage
rentner racing
17.02.2021,
20:00
Team MCE
16:6
Nuke
Axis eSport
15.02.2021,
20:30
Vesa Team
11:16
Overpass
virtualetix
18.02.2021,
20:30
Red.Dragons Gaming
15:19
Train
eSports Nord eV
15.02.2021,
20:30
Sative
16:12
Dust II
For The Win Aura
15.02.2021,
20:30
YRKE Esport
16:14
Nuke
1337 FFM
17.02.2021,
19:30
Veronim Esports
16:1
Inferno
EIGHT K Gaming
15.02.2021,
20:30

10. kolejka

Drużyna Wynik Drużyna Data
NFWxAKSZONWAVE
19:16
Mirage
MARSteam
18.02.2021,
20:30
NFW Crew
16:10
Mirage
Polygon Gaming
18.02.2021,
20:30
MF Killers
0:16
w/o
iSuckS
20.02.2021,
20:00
TaxiTeam
19:17
Vertigo
NORDICS Esports
17.02.2021,
21:00
Superion Gaming
22:20
Nuke
Team Midgame
18.02.2021,
20:30
Team MCE
16:8
Nuke
SNOWPARDS
21.02.2021,
20:30
Vesa Team
0:16
w/o
PhantomRoseGaming
22.02.2021,
20:30
Red.Dragons Gaming
1:16
Overpass
OH YEAH GAMING
18.02.2021,
20:30
Sative
7:16
Nuke
Impave Gaming
18.02.2021,
18:00
YRKE Esport
16:5
Nuke
Timechasers Academy
18.02.2021,
20:30
Veronim Esports
7:16
Inferno
Iron Gollum
18.02.2021,
20:00

11. kolejka

Drużyna Wynik Drużyna Data
NFWxAKSZONWAVE
12:16
Mirage
superflash
23.02.2021,
18:00
NFW Crew
15:19
Train
ECONIC
24.02.2021,
19:30
MF Killers
-:-
Les Ptits Costauds
26.02.2021,
21:30
TaxiTeam
16:8
Vertigo
pogchamps
23.02.2021,
21:00
Superion Gaming
8:16
Inferno
Team Midgame
18.02.2021,
20:30
Team MCE
16:13
Nuke
Esports Wales - Tan
22.02.2021,
Vesa Team
-:-
SpinningSeal
28.02.2021,
20:00
Red.Dragons Gaming
0:16
w/o
OH YEAH GAMING
18.02.2021,
20:30
Sative
16:12
Mirage
gnome peeks
24.02.2021,
21:00
YRKE Esport
16:8
Inferno
Pugs-n-girls
22.02.2021,
21:00
Veronim Esports
16:0
w/o
HelloMates
22.02.2021,
w/o

12. kolejka

Drużyna Wynik Drużyna Data
NFWxAKSZONWAVE
19:17
Vertigo
Divergentes Esports
25.02.2021,
22:30
NFW Crew
7:16
Nuke
Granit Youngsters
25.02.2021,
19:30
MF Killers
-:-
Rasenmaeher
28.02.2021,
19:00
TaxiTeam
16:0
w/o
SwingersEU
25.02.2021,
20:30
Superion Gaming
16:14
Inferno
ItsAPizza
25.02.2021,
20:00
Team MCE
ClaquetV2
28.02.2021,
20:30
Vesa Team
-:-
Sykkylven IL E-sport
1.03.2021,
20:30
Red.Dragons Gaming
0:19
w/o
V4GAMING ORG ACDMY
25.02.2021,
20:00
Sative
CTOCH
26.02.2021,
20:00
YRKE Esport
17:19
Inferno
Momentum CS
25.02.2021,
21:30
Veronim Esports
16:5
Mirage
Ambush Female
25.02.2021,
20:30