ENCE awansowało do półfinału BLAST Premier Spring 2020 Europe.

ENCE w ćwierćfinale tego turnieju pokonało Mousesports 2:0 w mapach, które wcześniej pokonało Astralis, kolejna niespodzianka w tym turnieju, choć słaba forma Astralis powoli staje się rutyną. ENCE dosłownie zmiażdżyło Mousesports na dwóch mapach, na dwóch mapach dwa wyniki jednostronne. Ostatnia forma Mousesports nie jest zbyt równa, potrafią walczyć na równi z równym z Natus Vincere, a czasami przegrać 14:16 z Virtus.pro. ENCE natomiast nie przegrało żadnego meczu w tym turnieju, zaledwie dwa remisy. Wracając do tego meczu na pierwszej mapie – de_train do pierwszej połowy widniał wynik 10:5 dla ENCE, kiedy to grali po stronie broniącej, wydawało by się, że 5 rund to dobry wynik aby wracać po stronie broniącej, niestety Mousesports tego nie dokonało i wygrało zaledwie jedną rundę w drugiej połowie tej mapy. Na drugiej mapie Mousesports rozpoczynało po stronie terrorystów, wygrali zaledwie sześć rund, jak na mapę Dust2 jest to mały dorobek, w drugiej połowie wygrali zaledwie trzy rundy i to nie wystarczyło nawet aby zobaczyć dwucyfrowy wynik po ich stronie.

ENCE 2:0 Mousesports

Train 16:6 (wybór Mousesports)
Dust2 16:9 (wybór ENCE)

ENCE w półfinale będzie mierzyć się z MAD Lions, a mecz odbędzie się jutro o 12:30.