E-SPORT League Season 8

ARTYKUŁY DOTYCZĄCE: E-SPORT LEAGUE #8

Relacja z 8 sezonu E-SPORT League

Drużyny biorące udział

System Szwajcarski

# Logo Nazwa M RW RL RD RECORD
1.
PSQ
3
64
35
+29
3-0
2.
Shinobi
3
74
63
+11
3-0
3.
Impave.gg
4
104
84
+20
3-1
4.
OneVision e-Sport
4
77
57
+20
3-1
5.
MarsoniX
4
71
49
+22
3-1
6.
Kazuars Squad
5
96
56
+40
3-2
7.
Vendetta Team
5
101
78
+23
3-2
8.
Alienz.GG
5
99
96
+3
3-2
9.
Brake Clan
5
107
91
+16
2-3
10.
ClawPrism
5
74
80
-6
2-3
11.
Baku Squad
5
69
100
-31
2-3
12.
Tibian Soldiers
4
72
84
-12
2-3
13.
Aristoon e-Sport
4
54
70
-16
1-3
14.
Nordis Team
4
25
74
-49
1-3
15.
IchBinKarabin
3
30
64
-34
0-3
16.
TaxiTeam
3
43
70
-27
0-3

Tabela jest aktualizowana zawsze pod koniec dnia

Faza grupowa - terminarz, mecze

Pierwsza runda
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream data
Aristoon E-sport
10:16
mirage
Alienz.gg
9.12,
19:00
Shinobi
16:10
inferno
IchBinKarabin
9.12,
20:00
MarsoniX
16:7
inferno
TaxiTeam
9.12,
22:00
PSQ
16:6
train
Vendetta Team
-
10.12,
18:00
OneVision E-sport
16:11
train
Kazuars Squad
10.12,
18:00
Tibian Soldiers
7:16
nuke
Baku Squad
10.12,
19:00
Nordis Team
16:10
nuke
Brake Clan
10.12,
20:00
ClawPrism
10:16
mirage
Impave.gg
10.12,
21:00
Druga runda - mecze drużyn z bilansem 1-0
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream data
Alienz.gg
16:5
inferno
Baku Squad
11.12,
17:00
Nordis Team
9:16
dust2
Impave.gg
13.12,
20:00
MarsoniX
7:16
train
PSQ
13.12,
18:00
OneVision e-Sport
13:16
mirage
Shinobi
13.12,
19:00
Druga runda - mecze drużyn z bilansem 0-1
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream data
Brake Clan
16:19
train
ClawPrism
12.12,
18:00
Aristoon E-sport
16:6
mirage
Tibian Soldiers.gg
13.12,
17:00
TaxiTeam
10:16
mirage
Vendetta Team
11.12,
20:00
IchBinKarabin
8:16
mirage
Kazuars Squad
11.12,
19:00
Trzecia Runda - mecze drużyn z bilansem 2-0
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream mapy data
Alienz.GG
0:2
PSQ
brak
12:16 Vertigo
10:16 Mirage
>14.12,
20:00
Impave.gg
1:2
Shinobi Clan
16:12 Overpass
10:16 Train
14:16 Mirage
17.12,
21:00
Trzecia Runda - mecze drużyn z bilansem 1-1
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream data
OneVision E-sport
16:13
train
ClawPrism
brak
15.12
21:30
Aristoon E-sport
11:16
mirage
Baku Squad
16.12,
18:00
MarsoniX
16:13
inferno
Vendetta Team
15.12,
19:00
Nordis Team
0:1
walkower
Kazuars Squad
brak
TBA,
Trzecia Runda - mecze drużyn z bilansem 0-2
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream mapy data
Tibian Soldiers
2:0
TaxiTeam
brak
16:6 Nuke
22:20 Vertigo
14.12,
20:00
Brake Clan
2:0
IchBinKarabin
brak
16:6 Nuke
16:6 Inferno
14.12,
18:00
Czwarta Runda - mecze drużyn z bilansem 1-2
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream mapy data
Aristoon e-Sport
0:2
Brake Clan
12:16 Train
5:16 Mirage
-
Vendetta Team
2:0
Tibian Soldiers
16:12 Train
16:9 Mirage
20.12,
18:00
ClawPrism
2:0
Nordis Team
-
walkower
-
Czwarta Runda - mecze drużyn z bilansem 2-1
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream mapy data
Alienz.GG
0:2
MarsoniX
7:16 Inferno
6:16 Overpass
20.12,
19:00
OneVision e-Sport
2:0
Baku squad
16:4 Dust II
16:13 Mirage
20.12,
17:00
Impave.gg
2:0
Kazuars Squad
16:12 Mirage
16:7 Dust II
19.12,
20:00
Piąta Runda - mecze drużyn z bilansem 2-2
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream mapy data
Vendetta Team
2:0
Baku Squad
16:10 Train
16:5 Mirage
21.12,
16:30
Brake Clan
0:2
Alienz.gg
14:16 Mirage
3:16 Nuke
22.12,
18:00
Kazuars Squad
2:0
ClawPrism
22.12,
21:00

Faza pucharowa

RO16 (1/8)
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream mapy data
WKS Śląsk Wrocław Esports
2:0
Alienz.GG
-
walkower
-
OneVision e-Sport
0:2
MarsoniX
17:19 Overpass
5:16 Train
4.01.2021,
18:00
Shinobi Clan
0:2
Vendetta Team
7:16Vertigo
5:16Inferno
5.01.2021,
16:00
Impave.gg
1:2
Kazuars Squad
16:11 Dust II
16:19 Train
9:16 Mirage
6.01.2021,
19:30
ĆWIERĆFINAŁY
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream mapy data
WKS Śląsk Wrocław Esports
2:0
ThunderFLASH
16:6 Nuke
16:10 Vertigo
11.01.2021,
19:00
Touch.GG
2:1
MarsoniX
12:16 Train
19:16 Nuke
16:10 Dust II
12.01.2021,
18:00
Juniorki.pro
2:0
Vendetta Team
16:13 Nuke
16:9 Train
13.01.2021,
20:00
Kazuars Squad
1:2
Ice Warriors Esports
11:16 Mirage
16:12 Inferno
17:19 Nuke
14.01.2021,
19:00
PÓŁFINAŁY
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream mapy data
WKS Śląsk Wrocław Esports
2:0
TouchGG
-
16:5 Vertigo
16:3 Mirage
20.01.2021,
20:30
Juniorki.pro
2:0
Ice Warriors Esports
16:3 Overpass
16:11 Mirage
20.01.2021,
19:00
finał
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream mapy data
Juniorki.pro
0:2
WKS Śląsk Wrocław Esports
16:19 Overpass
4:16 Train
24.01.2021,
19:00
mecz o 3. miejsce
Drużyna
Logo
Wynik
Logo
Drużyna
stream mapy data
TouchGG
2:1
Ice Warriors Esports
TBA
25.01.2021,
18:00

Klasyfikacja końcowa

Miejsce Drużyna Nagroda
1.
WKS Śląsk Wrocław Esports
400 zł, bon 100 zł ProStrike.pl, podkładka XXL Savio.net.pl
2.
Juniorki.pro
250 zł, bon 50 zł ProStrike.pl, podkładka XL Savio.net.pl
3.
TBA
150 ZŁ, bon 50 zł ProStrike.pl, podkładka L Savio.net.pl
TBA
TBA
-

Poszukujemy partnerów.
Prowadzisz drużynę/turniej i szukasz partnera medialnego? Dobrze trafiłeś!
Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej.